Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #138490

Lefele szerintem nem kellett tolniuk, az javarészt kisbüfi volt.Ott elég volt csak azt a rendesen félreértelmezhető (bár sokak szerint nem volt az, szerintem viszont egyértelműen igen)vasárnapi Fund-os közleményt kihozni, az megtette a dolgát.Onnan látni hogy milyen szemét játékot játszottak, hogy érdekes módon múlt hét hétfőn, kedden, és még szerdán nyitáskor sem volt sürgős számukra a részvény olyan elánnal való vásárlása mint az azóta eltelt időben.Akkor csak arra futotta, hogy R.G kijött nagy nyugalommal, aztán kidobott két nulla közleményt, az egyiket a honlap elérhetetlenségéről, egyet meg arról hogy a svájci bank az ő megkérdezése nélkül adott el 90K-t a cége genipakkjából.Persze azt is már szeptember eleje óta tudta, mégsem volt neki sürgős közölni, csak éppen pont a pánikolós napok egyikén.Ha valaki hitt ebben az egészben az én voltam, de óriási csalódás után be kellett látnom, tévedtem. Legalább annyira szarnak ezek a kisbefektetőkre mint a gyárakra.Sajnálatos hogy a magyar tőzsdefelügyeleti rendszer ilyen gyenge lábakon áll.Bizony, bizony pár év börtönt ki lehetne osztani sok embernek, megérdemelné.