Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Itt vagyok

Moiser Előzmény: #13536

Hali,

üdv sorainkban, várjuk a szokásos Fund elemzéseidet, már ha van még értelme :) És persze bármilyen egyéb vélemény jól jön...