Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #121595

egyébként miért ne lenne igazam?

én nem raknék tetőt rá, mivel nincs két pont a tető környékén.. ez csak lóg a levegőben, az eleje meg bárhol lehet, de ha változtathatok, akkor pár gyertyával feljebb