Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #12136

én 643-as zárót látok, ami volt a napokban már picit feljebb is. Lassú papír, de megy a 700-as célár felé stabilan. Én ezt vártam tőle, és csinálja, amit vártam tőle, ennyi. +10% vele a célom a bekerhez képest vele, nem több.