Re: nincs cím 2009. március 21. 0:58 Alter Előzmény: #11683 Te márc.12-én vettél?Csak 12.-hez képest emelkedett,előtte lefele jöt, azóta 630-640-en billeg.Mihez képest megy nálad?(Ez kérdés ,tényleg nem értem.)