Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Bakiba Előzmény: #109544

Nézd én hiszek a megérzésemben is, plusz azért van 1-2 érvem amiért én vásárolok 1-2 opciót távolabbi kifutásra :o