Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

Lázár beleásta magát a m…

#879792 Ibiza Előzmény: #879782

Lázár beleásta magát a mezőgazdaságba, átlátja az ellátási láncot. Én is úgy látom nincs hatékonyság, pocsékolás van a világban ezen a fronton (is).
Azt hittem kicsit kivonják a forgalomból oszt orbán helyett bedobják de nem úgy néz ki.

Büdös komcsi.. Tök jó a …

#879784 KawaBazsy Előzmény: #879782

Büdös komcsi.. Tök jó a német diszkontláncok kínálata, amikor meg bemék egy Reálba, vagy CBA-ba, csodálkozom, h nincs választék, meg minden drágább. Szabad piac van, csinálja jobban, meg olcsóbban. A nemzethy pántlikát meg dugja a seggébe.

Lázárnak jól becsípődött…

#879782 Koffein

Lázárnak jól becsípődött a diszkontláncok megregulázása... nem értem, hogy miért nem vág bele a diszkont bizniszbe, ha annyira akarja? húzzon a viharba a közéletből, az állam csecséről vágja le magát, oszt indítson egy diszkont áruházat.. ha felveszi a versenyt lidl, aldi, sparral, akkor tuti ott fog a nép vásárolni... hajrá lehet nekivágni...

https://www.portfolio.hu/gazdasag/20211116/lazar-j...

ez a zaj gyerek egyre hüjébb.

#879711 TrendMan Előzmény: #879709

Miért? Pénzügyi-gazdasági vonalon nem ez van?

Az autók önvezetése terén nem a nagyotmondás irányába folynak a szubvenciók?

Schiffer interjú

#879710 Ibiza Előzmény: #879707

méregetik magukat az alkudozáshoz kell.
Ez olyan mint a lehallgatás.
Mi az én már szart érek? engem márt le sem akarnak hallgtni? (Tanu szabadon)

ez a zaj gyerek egyre hüjébb.

#879709 Koffein Előzmény: #879706

erre van igény, nagyot mondani, ha müködik tovább ragozza.. megy a címkézés mindkét oldalon, csak azzal ne keljen foglalkozni, ami meghatározza a jövőbeni életünket...

Schiffer interjú

#879707 Koffein Előzmény: #879703

Karácsonnyal pacsálta el a lehetőséget, amikor befogadta... szétverte a pártot, kiugrottak vele együtt az ütőképesebb ifjak oszt karigeri felemelkedett, a többiek mentek a levesbe... talán karigeri most érte el karrierje csúcsát, innen lefele gurul..

Schiffer interjú

#879703 Ibiza Előzmény: #879622

kicsit lehangoló, ezzel a migráns kérdéssel elpacsálta/ja az energiáját. Ők lehettek volna 3. út ha a belföldi politikával foglalkozik nem a lila köddel.

Puzsér vs Schiffer

#879702 Ibiza Előzmény: #879608

mzp felcsillantja a 3. út reményét, de ez nincs. fidesz vagy a martalócok vannak.

mzp akármit tesz gyurcsótinak teszi, a többség választja a parlamentben a minisztert aki ellenzéki oldalon dobrev. moncsicsi azt hitte simán behúzza és nem kell majd egyezkedni, legalizálja magát, nem jött be.

Schiffer interjú

#879674 TrendMan Előzmény: #879622

Teljesen jó gondolatok, tudnám támogatni.

Ugyanakkor ő sem jutott túl a probléma felvetésen, amit akár kétharmad részben magam is meg tudnék tenni.

Nincs szellemi erőtér?

És az átlag halandó most mitévő legyen?

A populáció fele egy kis képernyőt az orcája elé tartva közlekedik a városban.

Hogy lehetne így szellemi erőtér?

Puzsér vs Schiffer

#879608 Koffein Előzmény: #879605

Szia, Mindkettő meggyőző, de Schiffer véleményével jobban tudok azonosulni. Jobban érti a parlamenti egyezkedéseket, a politikai marketinget, mint Puzsér. Amint látom, Puzsér most beállt MZP mögé, mert belelát valamit, aminek a vége csalódás lesz...

Puzsér vs Schiffer

#879605 Illuzio Előzmény: #879583

Szia, csak egy kérdés feléd, ki volt az aki meggyőzőbb volt számodra és miért?