Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Magyarország

oltások

#874198 Ibiza Előzmény: #874195

amikor hasított a magyar foci akkor lapítottatok.
Gondolom nem a magyaroknak szurkoltál.
Amúgy egy elég gagyi csocsó gólt kaptak elsőre, hatalmas mákkal jött össze a portugáloknak. Ez van, az életben szerencse is kell.

oltások

#874195 prfecó Előzmény: #874193

ja Puskás stadionban a B közéep 81 percben beoltotta a golt( ilyen őrjöngést régen hallottam), csak érthetelen módon nem adták meg. helyette 3 gól 8 perc alatt

oltások

#874193 prfecó

Gratulálok a fürkész vakcinabeszerzőnek.

Ugye indul EU oltás igazolása, mely érvényes teljes Európára , USA , Canada, Ázsia elfogadja julius 1-től , mely tartalmazza milyen vakcina , mikor , hány alkalommal oltottak. Elfogadja a vakcina fajtáját ( csak orosz és kinai csodát nem)

Természetesen potrohos és csapata sikernek tekinti , hogy van érvénytelen védettségi förmedményünk és megelőzzük uniót , mert mi már május 15 bejelentettük. Sajnos azonban junius 30 - ig nem lesz meg. Miért........mert dolgozni kellene vele , igazolni , mit oltottunk , hogyan és kinek. Most nem elég a pofázás

Az élet visszatért a 'no…

#874169 TrendMan Előzmény: #874168

Az élet visszatért a 'normális' kerékvágásba.

Olyan a város, mint 1954-ben a vb döntő előtt.

A fiúk egyébként ezért várnak a góllövéssel, hogy mindenki hazaérjen és láthassa majd a 88. percben.

Góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól!!!!

Budapest elesett. Dugó, …

#874168 walex

Budapest elesett. Dugó, dugó, dugó.

Kerékpárutat, sávelvételt mindehova.

#karigeriahos

#zoldzoldzold

#budapestfejlodik

Egyszerűbb lenne, ha a D…

#874140 walex Előzmény: #874134

Egyszerűbb lenne, ha a DK, LMP, Jobbik, MSZP, PM, Momentum fostenger egy pártba tömörülne, mert ugyanazt a fosrakást kínálják, csak a csomagolás más.

Remélem, nem lesz gázáremelés Ildikót is visszahozzák, meg a rendre adócsökkentéssel kampányoló Kunczét.

Harmadik út kell, elég volt mindből egytől-egyig. Elcsesztek a hatalomátmentő "rendszerváltás" óta 31 évet. Mostanra sokkal fejlettebb lehetne az ország, ha nem cseszik el mindannyian.

Szerencsére nem okoz dis…

#874136 TrendMan Előzmény: #874134

Szerencsére nem okoz diszharmóniát, mert eszem ágában nincs rájuk szavazni.

Se.

jó reggelt

#874068 Ibiza Előzmény: #874063

:) az állampapírokért az állam felel, de gyurcsótiék egyszer már a csőd közelébe rakták az országot.

ez a nyomorult karácsony saját magát szégyeníti, teljesen alkalmatlan a főváros vezetésére, egy tehetségtelen nagy mamlasz. ennek a szarnak a munkáját vesd össze tarlóséval aki egy értelmes mérnökember volt.
kamugeri egy báb, zuglót nem tudta rendberakni akkor Budapestet majd tudja? most pedig miniszterelnök akar lenni. Budapest nem megy de majd az ország sorsát? vicc.
Ez a klasszikus okoskodó értemiségi, semmi nem jó neki mindent jobban tud, de ha csinálni kell valamit akkor áll mint szamár a hegyen, les mint a birka.
Ami még nagyobb vicc emberek hisznek még ezeknek. Ez már lejátszódott..szdsz mszp házasság...szarházi demszki a polgármester.. szabadrablás, adóemelések, közművek eladása.. nem csináltak semmit.. csak a csőd szélére nyomták az országot.
nem lesz gááázááremelés mondták lassan, hogy megértsd, nem is volt egy hónapig :) mondták nem az mondták soha nem lesz.. :DD sok hülye meg csak pislogott.



jó reggelt

#874063 Röné Előzmény: #874056

hallod, azert ennyire lejaratni egy embert es ilyen helyzetbe hozni, mint akik megszegyenitik ezt a karacsony Gergelyt.. nem is tehet semmirol... csak mondogatjak neki a haterben, h mit mondjon... en mar sajnal9m..

Egyebkent, ha nem OV nyerne jovore, hanem pl Gyurcsanyek nyernenwk, akkor mi lesz allampapirokkal ?

jó reggelt

#874056 Ibiza Előzmény: #874043

áááá ne gondold. a cél szentesít.. a saját birkafalka azt hiszi szabadságharcos, miközben eszközök..
kamugeriéknek annyi eszük nincs legalább választásokig jól csinálják a dolgukat és ne lopjanak.. de már remegett a kezük.. éhesek a ballibsi elvtársak.. viszi őket a vérük.

jó reggelt

#874049 walex Előzmény: #874043

Csodálatos.

Isten mentse meg Magyarországot attól, hogy ez a balos moslékkoalíció valaha is még egyszer hatalomra kerüljön.

A 3. utat hirdető Mi Hazánk, VaVeVa és a Kutyapárt lehet a nagy nyertese a jövő évi szavazásnak.

Orbán jó szónok, ezt edd…

#874045 TrendMan Előzmény: #874022

Orbán jó szónok, ezt eddig is tudtuk.

Azért én nem épp erre gondoltam, sokkal inkább két jól felkészült vitapartner közötti - olykor akár éles - szakmai vitára.

Egyébként a kulcs szóváltás 1:11:40-nél van.

A hitelről úgy látom nem esett szó vagy én mulasztottam el.

a Fudan-ügy (már kezd kicsit túúúl sok lenni)

#874042 prfecó Előzmény: #873966

Nekem tökéletesen megfelel , ha Fudan Egyetem így nem valosul meg Magyarországon. Sőt a Világkiállítás, Dunaaurusz megtorpedozása is jó lett

Sőt a közös magyar-osztrák foci Eb meghiulása sem izgatott fel

Az is . érdekes mostani foci EB jegy vásárlója automatikusan vakcinavédett lett és egész Budapesten mindenhol - még étterem közepén is - maszk nélkül flangálhat( 06.15) Ellenben 1.000.000 összdíjazású Eurós judó Világbajnokság 1165 résztvevője , közel 3000 önkéntes , staff , szervező kötelező a maszkhasználat 06.06-06.13-ig, még a sportstadion VIP szektorában maszkban ült a Japán Nagykövet.

Mészáros interjú

#874040 prfecó Előzmény: #874013

hmmmmmmmmm most már jól felkészítették és még jobban alákérdeztek a Gázszerelőnek