Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

szóval Orbán kihívója Ka…

#870979 Koffein Előzmény: #870976

szóval Orbán kihívója KariGeri lesz :)

"Kiderült továbbá, hogy az MSZP kész elfogadni közös miniszterelnök-jelöltnek Karácsony Gergely jelenlegi főpolgármestert."


MSZP-s komik programja.h…

#870976 walex

MSZP-s komik programja.

https://mfor.hu/cikkek/makro/adomentes-minimalber-...

Adómentes minimálbér, hogy a fél ország újra papíron minimálbéres legyen, ez egyszer már megbukott.

Céges nyereség egy részét a munkavállalók között kell szétosztani. Ekkora demagóg, komcsi ígéretet már rég hallottam. Jönnek a nullás vagy minimális nyereségű cégek.

Progresszív szja visszahozása. Lesz öröm, hogy hülyére lesznek adóztatva a dolgozók újra, hogy támogatva legyenek a munkakerülők.

Ezektől mentse meg az Isten Magyarországot! Ezek még egyszer még véletlenül sem kerülhetnek hatalomba.

Megint a munkakerülőket, a legalja réteget akarják támogatni a dolgozókkal szemben.

Engem meggyőztek, hogy ha a moslékkoalíció és a fityesz közül kell választani, akkor bármennyire is nem tetszik sok dolog a fityeszben, de rájuk szavazok, mint erre az összetákolt moslékra.

pofátlanok

#870973 Spade Előzmény: #870964

jah a parizeres szuperman aki eddig semmit nem csinált a parlamentben (indítvány tv javaslat akármi) csak napirend előtt ordítozott, meg a gumibot király...

örökérvényű:


2vélemény, 2kirugás

#870874 TrendMan Előzmény: #870868

Én is egyetértek.

Az igazi most az lenne, ha Hrutka elmenne kapusedzőnek a Herthához, Petry meg kommentátornak állna.

Így helyreállna az egyensúly.

itt a ragyogó lehetőség,…

#870828 Ibiza Előzmény: #870820

itt a ragyogó lehetőség, csinálsz egy céget és tratááám majd szólj. :)


Erre azt szokták mondani…

#870820 Koffein Előzmény: #870819

Erre azt szokták mondani, hogy ha több kisebbségit tetszettek volna alkalmazni, akkor többen tudtak volna kiemelkedni a sötét középkorból :)

én minden rasszizmust el…

#870819 Ibiza Előzmény: #870806

én minden rasszizmust elitélek.


De érdekes azok a videók eltűnnek amiken a négerek vernek fehérket.

Csak jelzem a cigány és cigány között is van rasszizmus, román cigány soha nem menne kékszemű cigányhoz.
A latinok lenézik az ázsiaiakat és a feketéket..

A másik: ne keverjük a rasszizmust a tapasztalattal.
Tetszik nem, a magyar börtönökben nem számarányosan vannak a kisebbségek. A kegyetlen gyilkosságokban is felülreprezentált az egyik kisebbség.