Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#866368 Lenthor Előzmény: #866366

Gravestone Dojit (sírkő Doji) vagy Shooting star (hulló csillag) gyertyát kaptunk.

Végül is mindegy, hogy melyik, mert mind a kettő hasonló eredménnyel jár.

Ha, holnap megerősítést nyer és piros gyertyát kapunk, akkor ez fordítós jelnek tekinthetjük.

https://invst.ly/t2s6m


dax

#866364 Lenthor Előzmény: #866362

Már megcsináltam egy ideje (16.39-kor), de még betenni sem mertem. Ha Te betetted, akkor én is. Több mint 2000 pont lenne az 1. hullám. Akkor lehet, ha az 1. hullám a megnyúlt öt hullámos.

https://invst.ly/t2rkv


dax

#866357 matgab Előzmény: #866356

mivel az oroszok mind isznak, ezért senkinél nem volt hatékony a vakcina. Megkeresték mi a közös azokban, akiknél nem hatott -és mivel orosz volt mind, kiderült, hogy aki ivott annál nem hatott.

dax

#866356 Lenthor Előzmény: #866355

Oroszok: A Sputnyik oltóanyag nem hatékony, ha a beoltott személy a kétszer 21 nap alatt ( 2 oltás) és előtte rendszeresen alkoholt fogyaszt.

Tehát, ha nem hat a vakcina, van mire fogni, hogy biztosan alkoholizált a delikvens.

Háááát! - meglátjuk.

dax

#866354 Mr. 50% Előzmény: #866347

Remélem, hogy most a Hollandok lesznek olyan tökösek hogy megvétózzák ezt a javaslatot. :)

Akkor azorbánnak onnantól sakk-matt!

dax

#866352 Mr. 50% Előzmény: #866346

Ötpercesen most egy fordított V-F-V alakulgat. Remélem, hogy ez felrepíti majd legalább 500-ig.

dax

#866349 prfecó Előzmény: #866348

sokan megeszik , h Viktor a király. Majd egy év múlva az EU uniós pénzek felhasználását nézik , Fidesz arca elborul

dax

#866348 Lenthor Előzmény: #866347

Közben az is lényeges, hogy bár a jogállamisági mechanizmus szövege és hatályba lépése nem változna, de valószínűleg kiadnak majd hozzá egy tisztázó nyilatkozatot, ami világossá tenné, hogy például gender témák és migrációs kérdések miatt nem indulhat az EU-pénzekkel kapcsolatos szankciós mechanizmus.

------------------------------------------------------

Nevetséges! Kitaláltak egy szöveget, hogy Viktor itthon győztesnek kiálthassa ki magát.

Egy szó sem volt az EU részéről, hogy a jogállamiság a migrációs kérdésről és a gender témáról szól. Ezeket a FIDESZ dobta be egy-két hete, mert kereste a menekülő utat.

A bírósághoz is fordulhatnak, amelynek a döntése 2022 előtt nem valószínű, tehát a választásokig nyugalomban lehet.