Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#865923 Lenthor Előzmény: #865922

13.600-hoz közel vagyunk.

Nagyon fontos szint.

- Ha áttörjük, akkor kinyílik a tér felfelé. Ebben az esetben a long bázis kiépítése folyik.

- Ha letörünk onnan, akkor a shortbázis kiépítése folyik.

https://invst.ly/s--r9


dax

#865922 Lenthor Előzmény: #865907

TrendMan

Nem tudom, hogy mióta tőzsdézel.

Ha, megfigyelted a tőzsdén a nagy elmozdulás előtt tartós helyben járás, vagy más szóval oldalazás figyelhető meg.

Az oka: - amíg mi látszólag unatkozunk, addig a nagyok építgetik szép lassan az adott irányba a portfóliójukat.


dax

#865907 TrendMan Előzmény: #865810

Megjött az átutalás, komikus ilyen helyzetben bármilyen elemzés.

Valójában nincs mit elemezni, olyan mintha a folyószámlám állapotát elemezném és azt mondanám fizetés előtt egy nappal, hogy most akkor LONG.

Tönkretettek bármilyen természetes mogzást.

dax

#865901 Lenthor Előzmény: #865899

Na akkor térjünk inkább mi is a csatornákhoz!

Mármint az emelkedő és csökkenő csatornákhoz.

Fontosabb ez nekünk mint más RSZ csatornája!

dax

#865894 Mr. 50% Előzmény: #865893

Hát ja.

Magyar Bálint már 10 éve megmondta/leírta, ezek érték és erkölcs nélküli maffiózok. A fidesz magyarországon létrehozott valami egészen egyedit, a maffia államot. Van másfél millió buta primitív futballhuligán szintű szavazójuk, akiket semmivel sem lehet kibillenteni ha a kedvenc "csapatukról " van szó és ezzel tökéletesen csapdában tartják a józan többséget.

dax

#865893 Lenthor Előzmény: #865892

Ő mondta: azok szavazzanak a liberálisokra, akik azt szeretnék, hogy fiú gyermekeiknek első szexuális kapcsolata egy szakállas férfival legyen. (emlékeim szerint)

Hmmmm!

dax

#865892 Mr. 50% Előzmény: #865891

Én a pénteki napra értettem. Csak úgy ezek nem mondanak le. Várható volt hogy lesz valami botrány. Bár ez szerintem a regényírók fantáziáját is felülmúlta.

A non-plus ultra, hogy ez az ember írta az alaptörvényt!!! Na ha valami akkor ez a leginkább L.O.L!!!

dax

#865891 Lenthor Előzmény: #865888

ironikus volt a kijelentésem!

Hát ez a keresztény erkölcsökön alapuló FIDESZ-es család, ahol az apa férfi és ahol az anya nő!

dax

#865851 KB58 Előzmény: #865845

Ez az Investing szégyen és gyalázat. Már többször nem működik, mint működik.

dax

#865849 Mr. 50% Előzmény: #865845

Fel fog menni, de nem valószínű hogy áttörné a 430-as sávot. Majd USA nyitás átlendítheti. Kérdés, hogy képes lesz-e megkapaszkodni 13500 körül?