Regisztráció Elfelejtett jelszó

Dühi

mászk ott baszná szájba …

#1388913 Koffein

mászk ott baszná szájba a qrva twittert ahol van.. wááááááááááájáájájájájáj

Hogy ro.hadna meg az otp…

#873914 Tapasz

Hogy ro.hadna meg az otp. Nem tud esni egy kicsit sem.

11 év alatt ekkora fos t…

#870510 Fornit

11 év alatt ekkora fos tőzsdei periódusom nem volt mint az utóbbi 3 hónap dec 24-től kezdődve. Fasz kivan....

a technika ördöge lecsapott

#865630 TrendMan Előzmény: #865629

A pénzpiacon passzívan pangó pénz mennyiségét árazza.

Ezek szerint akkor lesz a csúcson, amikor a legnagyobb nyomor lesz a világban.

a technika ördöge lecsapott

#865629 matgab Előzmény: #865346

a kva életbe, hogy ez a tőzsde csak megy és megy felfele! már szinte minden dupláz tripláz ötszöröz , tízszerrez március óta, mintha a globális gazdasági jólét tört volna rá az emberiségre!

Pedig mit lát az ember a valóságban?? Lezárások bezásárok, leírások. Ehhez képest meg minden megy felfelé , mint az állat. Hát hogy van ez, mit áraz a tőzsde?

a technika ördöge lecsapott

#865346 Fornit

Most először volt technikai problémám (befagyás, kidobás a rendszerből) belépni a számlámra. Persze az egyik részvényem épp kb 20% + ban nyitott.

Épp beléptem majdnem fél óra szenvedés után, és az először látott 17,4 helyett már csak 16-on tudtam eladni. (14,4-es záró, és megarés)

Persze most 16 felett.

Attól még jó trade volt na, de azért mégis....

De legalább nem vagy egy…

#857103 matgab Előzmény: #857093

De legalább nem vagy egyedül! :-)

Mindig itt vagyunk veled!

Kb. mint Kohn bácsi a halálos ágyán, aki a feleségéhez fordul...

Te Sára -kezdi- arra gondoltam, hogy te itt voltál velem egész életemben... Itt voltál amikor ki kellett mennem az I. VH-ban a frontra, aztán itt voltál mellettem amikor a vörös terror alatt kifosztottak, itt voltál, amikor a fehér terror alatt menekülni kellett, itt voltál mellettem a nagy gazdasági válság alatt is, amikor munkanélküli lettem, kitartottál mellettem a gettóban, itt álltál mellettem, amikor a kommunisták újra államosították a boltomat és innen vittek el mellőled az Andrássy út 60-ba is és most is csak te vagy itt mellettem a halálos ágyamon...

Tudod mit gondolok erről Sára?

- Nem drága férjem, mit gondolsz? kérdezte Sára könnybe lábadt szemmel...

- Hát hogy kurvára nem hozol nekem soha szerencsét... :-)


Na így vagyunk mi is együtt... :-)

Tegnap DJIA +5%Ha valaki…

#855426 Fornit

Tegnap DJIA +5%

Ha valaki azt hiszi, hogy egy ilyen napon nem lehet bukni, az sajnos téved.

A jó büdös kurva annnyuknak kellett kiütniük a kereskedés legeleje felé az összes nagyobb pakkos stoppomat.

Beszarok, ilyen nincs...…

#847926 Fornit

Beszarok, ilyen nincs..... nominálisan talán a top3 minuszomat tettem el (7 éve meg sem közelítette egyik sem) a múlt szerdán, erre csupán 7 ker nap múlva +80% up onnan, bassza meg, ilyesmi még Matgabbal sem történt talán.

Ez az egész év egy nagy rakás fos úgy ahogy van!!!!

tőzsde

#843815 Tapasz

A fa...om ki van. Bármit veszek, esik. Mindenem, ami van, jókora minuszban (Richtert vettem, azóta esik, CB, DB esik. Telefónica: azóta sem volt annyi, mint amennyiért vette. 4iG esik. Opus, App esik. Ezüst: esik.) Egy van ami emelkedett, az olaj, de azt meg eladtam veszteséggel.

A k...a életbe már.

Persze bazmeg, persze, h…

#821788 Csusza

Persze bazmeg, persze, hogy visszavontam tegnap a 690-es Opus vételemet.
Ekkora egy pöcsöt... :-/

Pár hétig/hónapig nem tu…

#816606 Janicroft Előzmény: #816564

Pár hétig/hónapig nem tudtam most tőzsdével foglalkozni, de látom tovább tart az őrület. Pl. a Netflix mi a jó k anyjáért 330 dollár? Én meg örültem bakker hogy eladtam a 100-as vételeimet 133-on, nem is olyan régen, kb. egy éve. Most meg 330... Meg vannak őrülve az emberek, várom már az esést, nem létezik hogy ennyit menjenek ezek a k papírok!!!