Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#864810 Mr. 50% Előzmény: #864809

Eshet is ugyan, de egyelőre az USA majdnem teljesen ledolgozta a hátrányát.

Az 550 -re kell most figyelni.

dax

#864806 Mr. 50% Előzmény: #864800

Lehet hogy 470 -ig és akkor ha onnan is mét lefordul akkor egy W -t csinál meg. Sok múlik majd az emelkedés dinamikáján.

dax

#864799 KB58 Előzmény: #864798

11:34-től volt benne 1 percesen divergencia. 11408-ról volt egy DAX CFD long pozim, erre kellett volna rányitni 11470-nél egy shortot, de nem nyitottam. Így 11448-nál a stop lezárta 40 EUR pluszban.

dax

#864798 Lenthor Előzmény: #864792

Hmmm! KB58

1 perces!!!! De, ennek ellenére az árral együtt ment lefelé az RSI.

Hol itt a divergencia?

Nem gondoltam volna, hog…

#864789 Mr. 50% Előzmény: #864785

Nem gondoltam volna, hogy amerikai népről, hogy ennyire ostobák. Azt hittem hogy ilyen négy év után elsöprő többséggel váltják le a szavazók Trumplit. De nem így történik.

Ráadásul két aggastyán közül lehet választani, ahol az egyik már szenilis, a másik meg még az átlagnál is sokkal ostobább és bunkóbb.

Szóval valójában csak a rossz és kevésbé rossz közül választanak.

Egyre nagyobb az esély, …

#864785 TrendMan

Egyre nagyobb az esély, hogy hétvégén lesz döntés vagy valami történés és beláthatatlan, hogy hétfőn milyen nyitás elé nézünk.