Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

De30 (GDAXI)

dax

#863432 Lenthor Előzmény: #863431

Nekem ez nagyon gyanús:

1.) Bidennel a vitát elvesztette, de még hátra van 4-5 hasonló vita.

- nem akar vitázni, mert rontja az esélyeit?

2.) Ha november elején lesz a választás a járvány csúcsán nagy valószínűséggel elveszítené.

- itt az alkalom a választás elhalasztására a járvány végére.

valamelyest nőhetnének az esélyei.

dax

#863427 Lenthor Előzmény: #863426

Viszont nagyon kell figyelni.

Ha 12.570-nél elindul lefelé, akkor a "denevér" alakzatnak a mélyebb verziója érvényesül (0.885)

Ebben az esetben lemehetünk egészen 12.400-12.440-ig.

Utána indulhatnánk fel 13.000 fölé és ott lehetne a C/2 hullám.

https://invst.ly/sbr-v


dax

#863398 Macskaegér Előzmény: #863397

Bayer az 53,945 támaszt már tegnap leverték, ma réssel nyitott, jelentős dax komponens, ha valamennyit visszatöltenek a résből daxot emelheti. Egyenlőre püfölik.