Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

De30 (GDAXI)

dax

#862819 Lenthor Előzmény: #862802

Sziasztok, jó reggelt!

Számítok rá, hogy 13.400 fölé megy és különösen 13.442 környékére.

Onnan, ha követi a hagyományokat, akkor korrigálhat 13.200-13.250 közé. Én 13.235-re rajzoltam be.

Ha megvolt a korrekció, akkor megpróbálkozhat a 13.484 környékével.

https://postimg.cc/NK8GGN8g

---------------------------------------------------------

Elértük a várt szintet!

13.208! Innen már emelkedhetne.

https://invst.ly/s0bii


dax

#862813 Koffein Előzmény: #862811

Erstés bejegyzésedben benne van a válasz, ha lesz vakcina idén, akkor jövőre visszatér az élet mindenhova, a repcsik repülhetnek, nyaralhat a nép... :)

habár én is gondolkodom fraport, adp vásárláson... mindkettőnek jól ellátták a baját...

dax

#862802 Lenthor Előzmény: #862798

Sziasztok, jó reggelt!

Számítok rá, hogy 13.400 fölé megy és különösen 13.442 környékére.

Onnan, ha követi a hagyományokat, akkor korrigálhat 13.200-13.250 közé. Én 13.235-re rajzoltam be.

Ha megvolt a korrekció, akkor megpróbálkozhat a 13.484 környékével.

(Persze erőből is felmehetne, de jó lenne a lefelé korrekció majd 13.442 környékéről.

https://postimg.cc/NK8GGN8g



dax

#862795 JackOne Előzmény: #862794

Indikátorok alapján tovább fog menni RSI STO CCI MACD

S&P felfelé tört ki a csatiból, DOW betölttte rést és fel - ez 30.800 -ba mutat ... NQ vagy innen 12395 vagy 12684 ből le kellene hogy forduljon ...csak nehogy egy ezressel feljebb legyen az a forduló ... most húzzák a lemaradóban lévő DAX-t nem így látod?

dax

#862789 Lenthor Előzmény: #862772

Szép nap!

13.299-re tettem be a longok eladását és 13.300-ra a shortok nyitását.

Teljesült minden.

Lassan meg kell néznem, hogy a short meddig jöhet le.

Szerintem még felmehetünk, ahogy korábban vártam 13.475-13.485-ig (és még az is lehet, hogy nem az lesz a teteje.

dax

#862783 JackOne Előzmény: #862762

investing select layout - ott belehet állítani1-6/8 ig hány abalkod legyen egy képernyőn egy termékben és egyben látod -le is lehet így menteni felhőbe...