Egyelőre megtorpant.
13.168-nál lefordulhat megint.
---------------------------------------
13.166-nál vagyunk.

Legalább kevesebbet izgulsz, idegeskedsz, ergo sikeresebben fogsz kereskedni.
Kis túlzással...
Jövő héttől viszont a céges munka már nem otthonról, hanem a cégnél folytatódik. Ez nem egyszerűsíti a kereskedés lehetőségeket.
Basszus, ez a x@r még az ötvenes fiboig sem akar elvánszorogni?
Akkor most kipihenve és kisimúlva kezdheted az őszi szezont. :)
Egy-egy hét szabin voltam és kevesebbet foglalkoztam a tőzsdével.
Az igen! Köszi! Éreztem, hogy ez nem lehet ennyire egyszerű.
Szeva KB! Hát Te hova tűntél idáig!
Sziasztok!
Úgy érzem, hogy az lesz, ami a DAX PF fórum alábbi hozzászólásában van leírva:
"totoro ma, 12:47
Előzmény: #232377 joe001
#232378
Ha senki nem tudja, akkor felesleges is bármilyen elemzés :)
Lesz még ma egy felkör, minden bizonnyal ráizgulnak a bejelentésre, de bármi lesz esés lesz a vége. Amikor egy hosszabb egyirányú szakasz végén van nagy bejelentés várakozás, akkor tízből kilencszer ellenirányú mozgás lesz a vége. Hosszú egyirányú up vége legtöbbször egy jó hír, ugyanúgy, ahogy a nagy eső szakaszok vége általában egy rossz hír, rendre egy trendirányban kezdett mozgással, majd napon belüli éles fordulattal. Én úgy látom minden feltétel adott ehhez."
Ez gyakorlatilag az ötvenes fibo ha jól látom. Mekkora lehet a lefordulás /új alj lesz, vagy csak lefelezi az eddigi emelkedést/ és visszatölti vagy kivár onnan?
13108 -nál nyitottam egy longot. 13400 alatt nem szeretném zárni!!! :)
Ha elesne 13.160 (nem kellene) akkor 13.138 vagy 13.058 jöhetne számításba a forduláshoz.
-------------------------------------------------------------------------
