Muszaj neki egyáltalán utána bezuhanni? Akár fel is pattamhatna elvileg. A politikai szél inkább azt fogja szerintem erősíteni nem a buzuhanast. Max a nyakvonalra kell figyelni , 12800.
Muszaj neki egyáltalán utána bezuhanni? Akár fel is pattamhatna elvileg. A politikai szél inkább azt fogja szerintem erősíteni nem a buzuhanast. Max a nyakvonalra kell figyelni , 12800.
Majd a végén, szimmetrikusan, amikor már kilógna belőle (mint a bal vállnál)?
Ugye van, aki úgy gondolja, hogy nincs minden rendben a világgazdaságban?
Utoljára 2011-ben volt ilyen magas ára az aranynak.
A nagyok menekülnek a gazdasági válságban értéktartóbb aranyba?????

Úgy tűnik, hogy az órás Donchian középvonalától célozza meg a 13000 környékét?
15 percesen és óráson fej-váll lehetőség!
Figyeljünk erre is, hogy megvalósul-e!
Jó ideig oldalazhatunk a jobb vállban.

Próbálkoznak felvinni az órás Donchian felső vonaláig 12.926-ig, de nem könnyű.
