Regisztráció Elfelejtett jelszó

Stocklandyard.hu fejlesztései

Ti is észrevettétek már,…

#861613 Tapasz

Ti is észrevettétek már, hogy a lenti "Hozzászólás elküldése" gomb szövegéből hiányzik az l betű?

Ne dühöngj a legújabb fe…

#857523 TrendMan Előzmény: #857504

Ne dühöngj a legújabb fejlesztés miatt, szerintem a károsultaknak gyűjtenek.


Ez a Merci reklám kibszo…

#857504 walex

Ez a Merci reklám kibszott idegesítő már, hogy bármit csinál az ember, előjön. Nem épp látogatóbarát megoldás.

ESET letiltotta az oldal…

#853251 Koffein

ESET letiltotta az oldalt, mert trójait talált... a szerverre valami vírusírtás lehet ráférne,vagy valami egyéb...

tolakvó ? !!!!!!! Na ne…

#847941 Illuzio Előzmény: #847938

tolakvó ? !!!!!!! Na nemá. A hozzászólásaid mennyisége határozza meg az evolúciós elhelyezkedésed a neten ? A másod állasod házmester? Neked is lyó pihit.

már bocsánat, ez egy vél…

#847938 Koffein Előzmény: #847935

már bocsánat, ez egy vélemény... amúgy sima ux, ami nem feltétlenül van figyelembe véve, ami érthető... na mindegy is... tulaj tudja... stat beszél, felhasználó elvisel, vagy nem... béke veletek, jó7végét :)

tolakvó??? Te mint a füg…

#847935 Illuzio Előzmény: #847932

tolakvó??? Te mint a független kritikus??? csak így, hímbe csúf.

igazad van, sok a reklám…

#847932 Koffein Előzmény: #847914

igazad van, sok a reklám, egy picit meggondolatlanul lettek megszórva az oldalon. kezd élvezhetetlen lenni a fórum... amúgy a chrome alatt nincs ennyi reklám...

de az is érthető, hogy az új tulaj ki akarja termelni az oldal árát, csak hát átgondolatlan a sok hirdetés...

nekem telón samsung reklám foglalja el az egész oldalt nem tudom kikapcsolni. ilyet általában kilépő oldalakra tesznek, hogy kevésbé legyen tolakvó...

üzenet íráskor két reklám is egymás alatt, nem is tudom melyikre kattintsak, allianz, vagy lioton gélre :)) egyikre se XD


AdBlock be--> 0 reklá…

#847921 Fornit Előzmény: #847914

AdBlock be--> 0 reklám.

AdBlock nélkül már netezni sem lehet manapság