Mint a nagy C/2-nél, itt a C/3-ii kis második hullámánál is lesz egy hasonló felszúrás?
Piros nyíl mutatja!

Mint a nagy C/2-nél, itt a C/3-ii kis második hullámánál is lesz egy hasonló felszúrás?
Piros nyíl mutatja!

Ha felmegyünk 12.332-12.347-nél kell figyelni, mert:
- kis lefelé korrekció után folytathatja fel 12.429 irányába vagy
- elég volt az emelkedés és lefordulhat.
12.332 fölé megy, akkor kiderül.
Azért nehéz a helyzet, mert az is lehet, hogy az a=c -vel .
Ebben az esetben nem megy feljebb és bármikor lefordulhat.
vagy innen kellene lefordulnia, vagy 12.429- 12.434 környékéről
a hónap végi zárásra készülnek, én is shortban üldögélek, holnap fed jegyzőkönyv, a 12200 még tart
D1 trendvonal itt még tart
18:30 Fed Chair Powell Testifies
Lehetséges lesz utána egy kis mozgás.
11 órától 12 óráig (vagy 13 és 14:00 óra között) jó lenne egy hosszú piros gyertya lefelé!

A 12.082-as támasz a fontosabb.
Ha letörné, akkor onnan már tisztább lenne a kép!

ezért jó 1 és 5 perces chartokkal kereskedni, mert én lekereskedtem!
5 perces Donchian tetőről esett vissza!