Regisztráció Elfelejtett jelszó

Mai italajánlatunk

a5*

#865531 Ibiza Előzmény: #858639

Én ittam eredeti minőségi grúz konyakot nekem rendben volt.
Ha megiszod kell érezni egy kellemes melegedést a gyomrodban, nyugalmat érzel. Egy mazsola szerű ízt, régi dolgozószoba illatát, selymes nem kaparó érzést ad.

Zumba

#865527 picirigo

Sziasztok alkeszek!

Mi van veletek?

Keri! Látod ez a fos vírus a barátokat teljesen elválasztja egymástól! Szüret , hogy sikerült? Jól vagytok?

a5*

#858639 Fornit

Ararat 5* megkóstolva.

Remek illata van, az íze viszont nem jött át annyira.

Mind a Metaxa, mind a Regency jobban ízlik.

Nem, nem.. s aki profi, …

#857977 KawaBazsy Előzmény: #857959

Nem, nem.. s aki profi, azt is tudja, h melyik filmből idéztem az előző hsz-em utsó mondatát! :-)

Na jó, de előtte bemente…

#857938 KawaBazsy Előzmény: #857925

Na jó, de előtte bementek.. Mondjuk ott se volt semmi nagy látnivaló.. :-)

nem kell sokat kockázni …

#857925 Ibiza Előzmény: #857914

nem kell sokat kockázni szerintem, vizbeugrás pillanata, amikor jönnek ki a hideg vizből az már rajzfilmszerűen jelzésértékű lehet a dolog. :)

Megint kérték a gyerekek…

#857914 KawaBazsy Előzmény: #857853

Megint kérték a gyerekek a bényei vízbe ugrós videók megnézését. Sajnos a 2012-eset továbbra sem tudom levetíteni a "laza" öltözet miatt, pedig vicces a 4 csukafejes egyszerre.. Vmi videós mágusnak ki kéne kockázni az érzékeny pontokat, h vetíthető legyen.. :-)

Nem marad! Megyek a Harl…

#857853 KawaBazsy Előzmény: #857824

Nem marad! Megyek a Harley emblémás pickuppal. :-) Az érmek miatt meg drakula, nekem még kitart a fehér borod, remek fröccs készül belőle. :-)

Zumba

#857823 kerikoma Előzmény: #854658

Március 6 borvesenyen volt, 1 arany és 5 ezüst. Kékfrankos merlot lett arany, a 2 rose és a 3 fehér ezüst. Szigorú bírák voltak. Reméljük ősszel össze tudunk jönni.

Igen, de azóta kaptam új…

#854671 KawaBazsy Előzmény: #854656

Igen, de azóta kaptam újat. :-)

Sokkal simább az íze, kevésbé "szúrós". Lehet érezni rajta az aszú ízét is. Ha jössz Alsóörsre, viszek.. :-)

Bazsy, azt az omniózus R…

#854656 Fornit

Bazsy, azt az omniózus Riservát megittad már? ---Gondolom igen :)

Milyen volt, mondjuk összehasonlítva a szilvával?

Finom a kf+m 16

#853846 KawaBazsy Előzmény: #853189

Magammal vittem a megkezdett vörösbort a Harley talis haverokkal történő csapatépítésre, h igyanak vmi jót is, s rohadtul dicsérték, folyamatosan, míg el nem fogyott.. :-)