Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

S&P500

#853545 Lenthor Előzmény: #853356
Lenthor

Kellene is az esés, ha a már betett elképzelés megvalósulását terveztem.


------------------------------------------------------

Lenthor Előzmény: #853361

Igen január 15.-ig jó lenne,ha lemenne 3.070 alá. Utána erősen emelkedhetne.

- hírre eladni?????

--------------------------------------------------------------------------

Lefelé várom! Még 3.070 is lehet a hírektől függetlenül.

S&P500

#853540 KB58 Előzmény: #853539

Jó reggelt, sziasztok!

Lehet, hogy nem akarja, hogy ma essen be a tőzsde? Majd holnap?

Kérdés, hogy innen 3230 környékéről az SP le vagy fel 3250, esetleg 3270 felé:

https://invst.ly/pf91j

Lefelé várnám, de rendesen visszahúzták támaszok fölé.

S&P500

#853539 Lenthor Előzmény: #853538

Érdekes: Trump egyelőre nem fenyegetőzött az iráni támadás után.

Ők engedték ki a szellemet a palackból!

Az Egyesült Államokban Donald Trump elnök egyedülállóan nyugodtan reagált a támadásokra a Twitter segítségével: „Minden rendben!

Jelenleg a veszteségek és károk felmérése tart.

Holnap reggel nyilatkozatot teszek.

S&P500

#853537 Lenthor Előzmény: #853524
Lenthor

Még most is lehetséges az esés vége 3.070, de (3.155-nél is fordulhat felfelé) tehát itt figyelni kell.

------------------------------------------------------------------

Ma már jártunk 3.181-nél!

Pedig a az iráni támadásról nem kaptam előre információt.

https://invst.ly/pf8il

dax

#853536 Lenthor Előzmény: #853535

Beindult az oda-vissza megtorlás!!!!!

Irán rakétacsapást mért az amerikaiak két iraki támaszpontjára

Irán rakétákat lőtt ki szerda hajnalban az amerikai erők által használt Ain al-Aszad iraki légitámaszpontra, megtorlásul amiért Washington egy dróncsapásban megölte az iráni Forradalmi Gárda egyik tábornokát, egyúttal figyelmeztette az Egyesült Államokat és minden régióbeli szövetségeseit, hogy ne próbálják az iráni támadást megtorolni.

Az iráni Forradalmi Gárda azt közölte szerdán, hogy hajnali rakétacsapásai "teljesen lerombolták" az amerikai erők által használt iraki Ain al-Aszad légitámaszpontot.

dax

#853534 Lenthor Előzmény: #853533
KB58

Majom úr DAX elemzése holnapra:

https://money-monkeys.de/morgenanalyse-zum-mittwoc...

--------------------------------------------------------------

Sziasztok, jó reggelt!

KB58!

Ilyen egyszerű az elemzés. Majom úr is a 61.8%-ot figyelembe ajánlotta, mert onnan még mehetünk lefelé. Én is erre hívtam fel a figyelmet még tegnap.

Lenthor Előzmény: #853501

61.8%-os fibo fölé pattant kevéssel!

https://invst.ly/peqc5

----------------------------------------------------------------------

Majom úr írja a 13.070 környékét, mint egy kisebb támasz.

Tegnap én meg betettem a fej-váll alakzatot, melynek célára a környékén van kb. 13.040-13.050.

----------------------------------------------------

Lenthor Előzmény: #853527

A fej-váll megy lefelé:

https://invst.ly/pf2lw

-----------------------------------------------------

Már régóta írom a 12.800-as célárat - hozzáteszem, hogy durva esetben 12.626.

A 12.626-al van csupán egy kis gondom, mert 12.800 nagyon fontos támasz. 12.800 alatt trendtörés is lehet, pedig még mennünk kellene minden idők új csúcsára.

S&P500

#853532 KB58 Előzmény: #853529

Köszi. Persze, normál fel-vállat akartam írni. Úgy látszik már nem vagyok elég friss...

dax

#853526 KB58 Előzmény: #853511

Ha róluk van szó, akkor mindenkinek kötelessége úgy látni, ahogy ők. Szerintük.

Az utóbbi időben (is) úgy felhúztak, hogy azon gondolkodom, hogy néhány mondatban, kendőzetlenül megírom a véleményemet az USA "politikáról" és magáról Trumpról a Facebook oldalára (ahogy ezt megtettem Macronnal és Merkellel is), hogy ne csak seggnyaló hozzászólások legyenek ott olvashatók, hanem olyanok is, amit valószínűleg százmilliók képviselnek a világban az USA-val kapcsolatban, ami rávilágít arra, hogy mit jelent és mit eredményezett a gyakorlatban az amerikai "demokrácia" exportja és mennyire fájdalmas lesz számukra a valószínűleg közeli felismerése annak, hogy nincs esélyük a világ többi részével szemben, akármennyire is így gondolják.

Hozzá kell tennem, hogy a Hillary Clinton féle "demokraták" után annyira örültem Trump győzelemének, hogy mikor a beszédét hallgattam a győzelme után, elszorult a torkom. De óriásit csalódtam benne. Most már szinte csak egy bohócnak tartom, aki a fölényes stílusával mindenkivel kekeckedik, erőszakoskodik szerte a világban, mindent és mindenkit semmibe vesz bármi áron, ha a saját érdeke úgy kívánja.

Én a Szovjetúnióban tanultam 5 évig, belülről is láttam, hogy milyen a szovjet rendszer és 1956, majd az azt követő események, végül 1968 miatt is meglehetősen negatív véleményem volt az erőszakos, „világ proletárjai egyesüljetek” szovjet politikáról. Már régóta viszont úgy látom, hogy az amerikai még annál is rosszabb, mert míg szerintem a szovjet politika elsősorban ideológiai alapon volt erőszakos, addig az USA a pénz és a hatalom érdekében aljas módon bármire képes szerte a világon.