Regisztráció Elfelejtett jelszó

Mai italajánlatunk

Zumba

#852474 matgab Előzmény: #852472

elrejtitek ide a találkozót? Nem szégyellitek magatokat? Van erre külön topic is...

Véletlenül bekukkantok ide, hogy mi ez a nagy aktivitás itt az alkeszek között, erre látom, hogy valahol vmikor néhányan talit szerveznek...

Hova nem tudok mikor elmenni? :-)

Zumba

#852472 picirigo Előzmény: #852471

Keri! Hányan is leszünk a szállásra?

Henci, Bazsy, Joe, Bende, (Sumér???), Én!

Fornit az évi szokásos 3 hónapos thai útját kezdi asszem!

Zumba

#852471 kerikoma Előzmény: #852469

Na akkor 4 szoba a mienk, aztán osztozkodtok. Már várom a 14.-ét.Legyen jó idő. Egyeztetünk majd

Zumba

#852464 Bendeguz Előzmény: #852463

köszi Keri! nekem jó lesz a Herci úrfival :D
bényén már kiskifliztünk, nem fájt senkinek :D

Zumba

#852463 kerikoma Előzmény: #852462

Sziasztok. Gyorsba összeszámoltam max heten lesztek. A Margarétának holnap meg kell mondjam mennyi szoba kell. Sajna ismét telt ház lesz, mert lesz egy nagyszabású cross verseny aznap itt nálunk. Miért is ne! Pont akkor. Se előtte, se utána. Na mindegy. Első körbe 4 szobát kértem. Aztán osztozkodtok. De lehet 3 lesz. Holnap mondom az élest. Ez van. A többi az mind szuper lesz.

most szerzett egy újabb …

#852461 Bendeguz Előzmény: #852454

most szerzett egy újabb szakképesítést, tolja az ipart hazai pályán. nem írok részleteket, facen megnézheti, aki ismerős. írjak neki, hogy jön-e?

Télleg, Waszival mi van?…

#852454 KawaBazsy

Télleg, Waszival mi van? Találtam olyan képet, ahol az első zombai bulin ülve alszik, Herceg meg vigyorog mellette ezerrel. :-)

Zumba

#852416 picirigo Előzmény: #852414

Remélem a "szobatársadnak ellátod a baját" és nemes bosszút állsz amiért beugratott ebbe a szarba :D:D:D:D!