Regisztráció Elfelejtett jelszó

Mai italajánlatunk

Zumba

#852215 Bendeguz Előzmény: #852212

basszus nálam csúszik a költözés, jelenleg 2 hetet, ami pont a mi hétvégénk... :(((((((((((((((((((

Zumba

#852211 KawaBazsy Előzmény: #852210

Megyek, de ezt már írtam. Ha pont akkor lesz nálunk disznóvágás, akkor (szerencsére :-) kimaradok.. Engem nem zavar, ha 2 ágyas a szoba, Robajj bébit se zavarta legutóbb.. :-D

Zumba

#852210 picirigo Előzmény: #852206

Jelen!

1 fő, egyedül 1 szobában! Ha Henci jön, majd keresünk neki egy meleget aki befogadja...Bende, Bazsy, Fornit??? :D:D:D

Zumba

#852066 KawaBazsy Előzmény: #851874

A kölök azt játsza, h összegyűjt pár plüssállatot, kinevezi a játszószőnyeg kék részét tónak, s abba ugráltatja be az alanyokat. Majd után mind közli, h "KIBASZOTT HIDEG!". Hiába szóltam rá, h elég, ha azt mondja, h nagyon hideg.. Utána "nagyon kibaszott hideg" lett.. :-))

Zumba

#851874 KawaBazsy Előzmény: #851846

Ma már egyenesen kérték a vízbe ugrós videókat, mind végig kellett nézni (18-as karikás 2012 term kimaradt). Még a másfél éves lányom is jókat rötyögött rajta.. :-) Aztán meg UAZ-ozós videók jöttek, közkivánatra. :-D

Zumba

#851831 picirigo Előzmény: #851829

A bényei képeket nem csak azok nézhetik, akik ott is voltak????!!! Bár szigorúan véve a gyerkőceid is ott voltak! :D:D:D

Vazz a fiam képeket akar…

#851829 KawaBazsy

Vazz a fiam képeket akart nézegetni, s vhogy beleakadtunk a 2015-ös Bényei taliba, ott is a vízbe ugrós videó, Csokival meg Joepapával.. Nagyon tetszett neki, kikövetelt még egyet, úgyhogy az első, 2011-est is megnéztük.. :-) Utána vitte a zasszony fürdeni, ilyenkor csere, s a lányom van velem, persze az is nézni akarta. Pont a 2012-es (naturista) verzió jött, inkább nem vetítettem le.. :-D De utána végigpörgettem őket, azóta is itt vihogok.. :-DDDD.