Regisztráció Elfelejtett jelszó

Stocklandyard.hu fejlesztései

Érdekes, most egy másik …

#847917 TrendMan Előzmény: #847915

Érdekes, most egy másik gépről jelentkezem és itt meg nem fut.

A böngésző is más.

főleg ez az egy kattintá…

#847915 matgab Előzmény: #847914

főleg ez az egy kattintás per egy reklám, ami átpörgethetetlen.

Én nem megyek, de azért ennél vannak jobban elviselhető reklám formák is.

Ha maradnak az erőszakos…

#847914 TrendMan

Ha maradnak az erőszakos reklámok, akkor én megyek.

Köszi, de ebből nem kérek.

Máshol legalább felismeri, ha 1x már láttam.

Kitiltva

#846838 Ibiza Előzmény: #846566

erőlködhetsz ha akarsz..csupán vissza kell olvasni.

erős a bizonytási kényszer..

:) nagy a szerelem..erős a szervilis irányultság..

és mi vagy te?


Kitiltva

#846566 Láma Előzmény: #846479

Ha előzményre kattintok, takarja a választ. Kirakom ide egybe, Bár rajtad ez sem segít, de más jól szórakozhat.

mooni: "nincsenek torolve matgab hsz-ei, nem egy volt, hanem sorozatos es nincsen egy sem torolve belole"

Te válasz: nyúl irta egyesével tudja törölni

Mooni: a gazdat nem nehez megvezetni, eddig is sikerult, allitolag kovette evekig a forumot, de nincs kepben semmivel.

Te válasz: ha nem követted miért okoskodsz?


Mooni : de meghagyom az elmeleteket phionanak…

Te válasz: nincsenek saját gondolatok..kell egy főideológus..egy vezérürü igaz? majd phióna megmongya :DD

Ha már így szóba került. Egy pici sziklaszigethez képest Phiona egy komplett kontinens. Hegyekkel, folyókkal, virágos rétekkel, erdőkkel, mezőkkel.. :)


Kitiltva

#846479 Ibiza Előzmény: #846412

ha nem követted miért okoskodsz? szerk -- nyúl irta egyesével tudja törölni

nincsenek saját gondolatok..kell egy főideológus..egy vezérürü igaz? majd phióna megmongya :DD

a nagy megmondó feljelentgető brigád.

Kitiltva

#846416 Koffein Előzmény: #846414

dehogynem törölte, hol van a nyuszi #844296 + #844287 hsz-e? valaki törölte, vagy az admin, vagy nyuszi... na mindegy is...

sorszámok alapján az admin már tud dolgozni...

Kitiltva

#846415 mooni Előzmény: #846413

846348, 846346, 844305, 844427

csinalj belole linket, hogy az admin megtalalja


nyuszit azert toroltek, mert o kerte, nem azert mert az admin ugy gondolta, cserebe a fenti matgab alparisagok torleset kerte

velemenyem szerint nem merlegeles kerdese, alapveto emberi tisztesseg, ezekutan kulon kerveny nelkul az effelet torli

(barmely mas forumon fel sem merul hogy ilyen esetben mi tortenik, "alap" a felszolalo forumozok szerint is, rendhagyo ami itt tortenik, de ennek hattere meg van utalvanyozva masok reszerol, en maradok ennyiben)

Kitiltva

#846414 mooni Előzmény: #846413

nyuszi nem torolt egyet sem, ahogy matgab hsz-ebol sem toroltek egyet sem, nem kell a zavarorepules

Kitiltva

#846413 Koffein Előzmény: #846412

ja igen, nyuszi törölte az anyázós hsz-eit... erről beszéltem.. :)

be kell linkelni az adott hsz-t pl így #846412 az admin ránéz s törli, ha jogosnak találja...

Kitiltva

#846412 mooni Előzmény: #846409

nincsenek torolve matgab hsz-ei, nem egy volt, hanem sorozatos es nincsen egy sem torolve belole


a gazdat nem nehez megvezetni, eddig is sikerult, allitolag kovette evekig a forumot, de nincs kepben semmivel...se nick-ekkel se tozsdevel

de meghagyom az elmeleteket phionanak...

Kitiltva

#846409 Koffein Előzmény: #846405

a matgab hsz-t kérte, ami törlésre is került... utána jött az őrület, hogy az összeset, mert őkegyelme úgy döntött, hogy minden hsz.e törlésre kerüljön... hogyha bárki benéz, akkor ne értse, hogy milyen eszme cserék voltak...

mooni is nyuszi klón lehet, ha rátudsz nézni az ipékre valószínűleg lesz egybeesés... nem kicsit fura, 2éves nick, csak úgy elkezd követelőzni s képbe van mindennel... azé légyszi ne hagyd ennyire megvezetni magad :))

Kitiltva

#846398 Hírküldő Előzmény: #846390

Ő maga kérte korábban, olvass vissza a fórumban. Aztán pont azon problémázott, hogy miért nem történt meg.

Ami amúgy megtörtént, csak gondolom, egy másik IP-címről visszajött.

Kitiltva

#846390 mooni Előzmény: #846388

mivel indokolod a kitiltast?

"megint" (sic)

ugy tiltasz ki valakit, hogy nem tudsz semmit a sajat honlapod felhasznaloirol? mit kell erteni azalatt, hogy megint?

tudtommal tozsdenyul korabban nem volt tiltva

Kitiltva

#846388 Hírküldő Előzmény: #846375

Jó rendben, megint kitiltva. Sajnos az IP-címes kitiltás nem tudom, működik-e, egyeztetek az informatikussal. Bár ma már bármikor, bárki tud más IP-címet kreálni, vagy az IP-címet eltüntetni, vannak erre jó módszerek.

nem értem, ha ennyire sz…

#846375 Ibiza Előzmény: #846371

nem értem, ha ennyire szar hely ez és a való életben állati sikeres vagy akár nemzetközi szinten is akkor minek puposkodsz itt? :)

Én valódi liberálisként azt mondtam nem kell senkit kizárni.. mindenki egyet ér egy a vélemény.. a stilus meg maga az ember..

a feljelentgetős kellemetlenkedős stilusod nyilván valami frusztrációból fakad.. dolgozd fel..de lehet egy megfelelési kényszered a csoportod felé..a klikkesedés az egyének gyengeségéből alakult gittegylet...

Sajnos a politika betette a közösségi felületekre a lábát..képzett profik..lelkes amatőrök próbálják befolyásolni a tagokat és terjesztik az igét..

Egy fórum lényege a piactér szerű csevegés, információ áramoltatás, és mindenki hozzáteszi azt amit tud.. a neolibsi újhullám céljai mások..hamisság..kútmérgezés..hátsó szándékú viselkedés.. mindig voltak hullámok izmusok.. aztán méltó helyükre kerültek..a hivei pedig átszivárognak az új trendre és tagadják a régit.

Nem értelek. Arra bátorí…

#846371 tozsdenyul Előzmény: #846370

Nem értelek. Arra bátorítasz hogy nyugodtan kezdjem el sértegetni én is a te családodat? Apádat, anyádat?

Meg mindenki más is?

Személy szerint nem értek egyet az érveléseddel.