Regisztráció Elfelejtett jelszó

Dumcsi

köszi. Végül is megoldot…

#1494243 Ibiza

köszi. Végül is megoldottam. Persze vannak fenn nem gyári appok, a többség az. Az bosszantott, hogy a telefon nem irta ki ki akarja használni. Állandóan vannak eszközök a listán mert szomszédok TV-i fejhalgatói telefonjai állandóan kapcsolódni akarnak.
Végül az összes appot letiltottam az felugró üzenetböl...Utána egyesével vissza..úgy néz ki okostelefon appja tette ezt, de korábban nem csinálta..

Pegasus? :) Melyik alkal…

#1494224 Koffein Előzmény: #1494220

Pegasus? :)

Melyik alkalmazásnak kell bluetooth? pl óra, rádió, okos kütyük... lehet nincs párosítva valamelyik eszköz..

Tud valaki segíteni: Már…

#1494220 Ibiza

Tud valaki segíteni: Már agyamra megy.
Telefonomon állandóan felugrik "egyik alkalmazás engedélyezni akarja a bluetooth kapcsolatot" Ha kiírná melyik az akkor egyszerű lenne, a jogosultságokban nincs külön a bluetooth hozzáférés engedélyezés.

Könyvek

#1490174 Ibiza

Sok könyvet olvasok az alvilágról is.
Érdekel a működésük a logikájuk.
4-5 könyvből elég jó képet lehet kapni, több oldalról egymást igazolva a leirtakat. A történetek egy részét ismertem, megerősitést kapott az is.
Találatok: Robert Yugovich (bookline.hu)
itt az utolsó 3 könyv elegendő

Találatok: ököljog (bookline.hu)
Persze mindegyik fényezi magát, hatalmas kanok és nem birnak magukkal a csajok és persze mindegyik őket akarja.
Másrészt ők az ész a szakmában.
Gusztustalan senkiházi emberek de ezekkel összefuthatsz, belemehetnek az életedbe.

Valutaváltó hálózat | Vá…

#1490131 Ibiza Előzmény: #1490127

Valutaváltó hálózat | Váltson a Correct Change pénzváltóiban! - Correct Change

valutavaltok.hu - valuta vétel és eladás árfolyam táblázat

A legjobb horvát kuna valuta árfolyamok Budapesten és vidéken, horvát kuna deviza árfolyam - a pénzváltók horvát kuna árfolyamai (valutacentrum.hu)

elég jó üzletet lehet ebből csinálni.

"Az Ecofin az euró és a horvát kuna közötti átváltási árfolyamot 1 euróra vetítve 7,53450 kunában határozza meg."
Ha 41ért megveszi...

Sziasztok!Maradt valamen…

#1490122 Atesz11

Sziasztok!Maradt valamennyi kunám! Meddig tudom még beváltani ft-ra és hol? Bankban, valutaváltóban?Köszi a választ! :)

Revolut, Wise, Barion ta…

#879308 Ibiza

Revolut, Wise, Barion tapasztalatok valakinek?

Ha nincs rajta rögzítő c…

#865984 KawaBazsy Előzmény: #865983

Ha nincs rajta rögzítő csavar, akkor csak le kell húzni, s gondolom fel van akasztva a mennyezetre.

Tudjátok ezt a lámpaveze…

#865983 Fornit

Tudjátok ezt a lámpavezetéktakaró izét hogyan lehet leszedni?704lampa.png

Stílusos válasz az lett …

#845404 matgab Előzmény: #845335

Stílusos válasz az lett volna, h a vagyonom forrását Önök tartják nyilván a netes felület mögött álló rendszerben...

bázzz akkor én voltam ek…

#845335 Koffein Előzmény: #845324

bázzz akkor én voltam ekkora madár hogy bemondtam az ügyintézőnek? :D

Mindenkinek kösz, akkor …

#845329 Csusza

Mindenkinek kösz, akkor marad üresen. A dolgot, hogy honnan a zsé, továbbra is jótékony homály fedheti, ez jó...

:-D Kösz. A "találtam a…

#845328 Csusza Előzmény: #845309

:-D Kösz.

A "találtam az utcán egy vaskos tárcát, de nem kellett senkinek" jó lesz vajon?