Regisztráció Elfelejtett jelszó

Stocklandyard.hu fejlesztései

a tulajdonossal szeretné…

#844432 tozsdenyul

a tulajdonossal szeretnék továbbra is egyszerü, kulturált beszélgetést folytatni, föként technikai és felhasználói jogokat érintö kérdésekröl.

Mással nincs megbeszélendö dolgom.

Menni fog?



Engedélyezni, jóváhagynia kell valamelyikötöknek?

Ti határozzátok meg a tulajdonos hogyan vigye a fórumot?

Higgadjatok már le. Többedszer kérem.

Köszönöm

A kollektiv bölcsesség helyszine.

#844427 tozsdenyul Előzmény: #844423

nem feltétel, hanem jelenleg aktív jog

De gondoltam, hogy neked áll feljebb, kedves a "szüleid kitüntetett ÁVH pribékek", mi?

Mutasd még tovább, hogy mi a közösségi norma. Még nem világos teljesen, bár már alakul :)

Te legalább annyira megsértetted a normákat, mint én, szerénység kiscsillag, ne hadonássz moderátorpálcával.

Éppen a részedröl oly nagyon áhított eltakarodásomról van szó, már amikor éppen nem gyalázkodsz itt is, 2 levegövétel között.

Mondtam, hogy légy türelemmel.

De ugyan.

A kollektiv bölcsesség helyszine.

#844424 matgab Előzmény: #844417

az egyetlen közösség bontó, szarkeverő a fórumon az meg te vagy, vedd már észre magad, hogy ez a közösség nélküled egy együttműködő, egymást segítő és kulturáltan társalgó csoport.

Jellemző ez a mentalitás , hogy azok akik nem viselkednek normálisan, azok kérik számon a normálisan működő közösségen, hogy miért nem úgy működnek ahogy a deviánsok akarják. Aztán ha az orrukra koppintanak, akkor meg ajvékolnak!


A kollektiv bölcsesség helyszine.

#844423 matgab Előzmény: #844421

ne haragudj, de te hogy a csában gondolod azt, hogy te nem viselkedsz a közösség normáinak megfelelően és utána a moderátort még te akarod ugráltatni, hogy mit csináljon vagy mit ne csináljon, meg feltételeket szabsz meg miegymást??!

Elképesztő ez a mentalitás!

Takarodj el ígéreted szerint, azt jónapot!


A kollektiv bölcsesség helyszine.

#844421 tozsdenyul Előzmény: #844420

ez annak a problémája, akit a fórum dráma része izgat, és azért jár ide

Eddig nem volt senkinek problémája a hozzászólásokkal egyik oldalon sem, ezekután se legyen, föleg visszamenöleg

Nemde?

Én nem leszek manipulálni, probléma megoldva.

Utólag mit akarsz mazsolázgatni kiscsillag? Bolygatni szeretnéd még?

Meglátjuk az új tulaj hogyan kezeli a jelenleg is (mint minden felhasználónak) rendelkezésemre álló jogom érvényesítését a hozzászólás törlésröl.

Addig nyugodtan várhat türelemmel a hiénasereg.

A kollektiv bölcsesség helyszine.

#844420 Ibiza Előzmény: #844417

nem jöttek be a manipulációid, provokációid és ez láthatóan frusztrál.

Ha törlik a hozzászólásaidat akkor nem látszik ki mire válaszolt.

Ez akkor lehetne jó, ha eltüntetnék a hozzászólásaidat de a válasz előzményében látható maradna.


A kollektiv bölcsesség helyszine.

#844417 tozsdenyul Előzmény: #844408

nem lehet mindenki olyan, hogy arra izgul fel, ha a szüleit ÁVH pribékezik

Ne magadból indulj ki

Nem vagyunk egyformák, lehetnek más perverziók is :)

Azt is elhiszem, hogy te soha semmiért nem állsz ki, így nem érted ha valaki igen

Következmények nélküli ország alattvalócskáinak ez szánalmasnak tünik, persze

-minden közösség szétesik, degenerálódik moderáció nélkül ez alap, de 10 év sem volt elég hogy felfogjátok

Ezért van pl vallás, amióta létezik emberi közösség

A degeneráció miatt itt semmi érték nem maradt már, szvsz sokat mond, hogy ki ragaszkodik hozzá - abban egyetértek, hogy nekik szükségük is van még erre is :)


És ezek mellett olyan szempontok is vannak, amiket még kevésbé értenél


A kollektiv bölcsesség helyszine.

#844416 Tapasz Előzmény: #844410

Hogy te milyen anyagias vagy. Pedig most kerestél ennyit a 4iG-vel :-)

A kollektiv bölcsesség helyszine.

#844410 matgab Előzmény: #844401

Ja , hogy feltételeket lehet szabni a törléshez??

Akkor én is szeretném töröltetni magam abban az esetben ha előtte az általam megadott bankszámlaszámra elutal a stocky közössége 100 millió forintot!

És én is legalább olyan komolyan gondolom, mint nyuszi a távozását!

:-)

A kollektiv bölcsesség helyszine.

#844401 tozsdenyul Előzmény: #844397

miért nem?

Mit jelent, hogy nem az összeset?

A saját felhasználói fiókomból tudom törölni a hozzászólásaimat, amíg van hozzáférésem (tehát amíg nem törlöd a fiókomat)

Mi több, úgy emlékszem, hogy Herceg meg tudta tenni a reklámozó botokkal is.

Ne haragudj, de ez így gyenge trükknek tünik, hogy kijátszd a felhasználó jogait.

Akkor sztornó, ne töröld a fiókomat, amíg nem jelzem hogy mehet.

Rendben?

A kollektiv bölcsesség helyszine.

#844400 tozsdenyul Előzmény: #844398

egyáltalán nem erröl van szó, de egy kicsit sem lep meg hogy másra nem is tudsz gondolni.

A kollektiv bölcsesség helyszine.

#844398 Koffein Előzmény: #844388

Vicces vagy te nyuszi, hogy ilyen sztálini megoldásokat kérsz... nehogy az utókor értse, hogy mi miatt feszültek egymásnak az elemek... :)

A kollektiv bölcsesség helyszine.

#844385 Hírküldő Előzmény: #844357

No várj, most jutott el a tudatomig. Tehát azt kéred, hogy töröljelek a felhasználók közül?

A kollektiv bölcsesség helyszine.

#844363 Ibiza Előzmény: #844350

ez a szó eredeti jelentése..a római korból..piactér Ha megnézed a régi magyar falvakat máig így van kialakítva.. egy nagy téren egymás mellett van a templom a kocsma és a piac (meg a tanácsháza). Mivel nem voltak média felületek itt találkoztak a messziről érkezők, a kereskedők hozták vitték a híreket, cserélték a véleményeket.

A kollektiv bölcsesség helyszine.

#844360 Ibiza Előzmény: #844357

visszanyalt a fagyi..túltoltad nyusz. Nem mindig jön be a manipulációd... aranyos ez a hattyú halála..tréfás ez a szinpadiasság de egy vagy a sok közül.. Ennyi...

A kollektiv bölcsesség helyszine.

#844357 tozsdenyul Előzmény: #844350

dehogy tudnak, lásd eggyel lentebbi hozzászólást:)

Csak ügyesen megvezettek téged



Remélem teljesíted a kérésem, most kértem harmadszor és utoljára, nem tárgyalok róla, ez a döntésem, kérem felnött módra tiszteletben tartani

A két hozzászólást töröltem

#844355 matgab Előzmény: #844337

nyuszikám, itt az egész fórumon egyetlen gyűlölködő , hazug (hiszen jól látszik, hogy legutóbbi önként vállalt ígéreted miszerint távozol sem sikerült megtartani), személyeskedő, köpönyegforgató, hazátlan, etikátlan, alpári, primitív , übermensch öntudattal fedett, de valójában kisebbségi komplexusokkal terhelt hozzászóló az te vagy.

Az, hogy fáj az igazság, arról nem tehetek, de ha szeretnéd keresek neked egy jó pszichiáter elérhetőségét, hogy feloldja múltadból eredő kibeszéletlen traumák okozta belőled állandóan felszínre törő frusztrációt, mert nagy szükséged van rá.


Az , hogy kijelented, hogy elhúzol innen és miután rájösz, hogy mégsem- mert ez az utolsó olyan virtuális vagy valós közösség, ahonnan nem tiltottak/utáltak még ki téged, hanem tolerálják a primitív stílusodat- megpróbálsz jópofizni azokkal az emberekkel akiket előtte még bőszen náciztál, meg küldted el őket az anyjukba, hogy kicsikarjad ezen emberek szánalmát és megsajnálva téged azt írják, hogy ne sértődj meg, vagy mardj még...

Szánalmas kis sunyadék vagy, de én is azt mondom, hogy maradj, mert megsajnáltalak, engem nagyon nem zavarsz ezen a fórumon!