Regisztráció Elfelejtett jelszó

Formula 1

nézd vissza, egyenesen e…

#844556 Ibiza Előzmény: #844552

nézd vissza, egyenesen el tudott volna menni de volt egy kormánymozdulata amivel ráhúzott Hamiltonra. Benne van Vettelben, reflexből csinálja máskor is volt olyan.

Wéber nem felállt hanem …

#843810 Ibiza Előzmény: #843300

Wéber nem felállt hanem boldogan átvette szujó helyét.. :) qrvák ezek mind... RTL-t is simán otthagyták annó..szaladtak a közmédiába..szujó utólag fujjol..miközben ő primadonnáskodott azért nyomták ki.

még palik is besuppanhat

Én nem szerettem a szujó…

#843295 Ibiza Előzmény: #843292

Én nem szerettem a szujót, mindenki hüje volt csak ő a helikopter, miközben állandóan tévesztett, nem győzték javítani, sok baromságot beszélt. Állandóan volt valami kellemetlen megjegyzése a pályabírókra és más ebben dolgozókra. Ráadásul azt nem szeretem amikor valaki elfogult egyes versenyzőkkel és persze a másik pilótának kutya kötelessége azonnal félreállni jószolgálatot tenni.

odds

#842687 Koffein

nézem az azeri nagydíj oddsait, ami elsőre meglep, hogy jelenleg Hamiltonnal egy szinten hozzák Leclercet 2,8 -al, Vettel 3,5, Bottas 5,5... az lenne a legdurvább, ha Raikönnen behozná első helyre az alfát. ez 100 ft.ra 110.000 ft-ot jelentene a 1100.as oddsal :-P

Alonso

#835536 Koffein

A pletykák szerint Alonso tulajdonos lesz a Mclarenbe... durva, hogy milyen dinasztiák nőnek ki az f1ben...

Sajnos, az nagyobb szégy…

#832660 Koffein Előzmény: #832655

Sajnos, az nagyobb szégyen, hogy csak milliárdos fiúk kerülnek be. Egyre kevesebb az esély, hogy egy tehetséges gyerek bekerüljön. Talán most már egy Schumacher, Hamilton se kerülhetne be az f1-be, mert nincs akkora tőke a hátuk mögött, mint egy milliárdos Monacóinak, vagy Kanadainak...

A Forma 1 szégyene, hogy…

#832655 walex

A Forma 1 szégyene, hogy egy ilyen kaliberű versenyzőnek, mint Alonso, ma be kellett fejeznie, mert nincs versenyképes ülés sehol.
Részben ő is elcseszte anno, amikor a Ferrariból átült a McLarenbe. Anno nem csíptem a Renault korszakban, de benne maradt néhány vb cím szvsz.

Ricciardó

#830150 walex Előzmény: #830147

Hakkinnen utolsó éve volt igen peches, ott szerintem valamit rendre csináltak az autóval, mert a kockafejű alatt meg alig rohadt le.

Ricciardó

#830147 Koffein

https://www.vezess.hu/forma-1/2018/10/29/f1-riccia...

Eléggé el van átkozva szerencsétlen, habár van egy olyan megérzésem, hogy direkt szívatják. Anno ugyanez volt Webberrel, majd Vettellel, most meg Ricciardó... elérnek egy kort, vagy ha jön egy fiatalabb, talán jobbnak tűnő versenyző, akkor a jobb autót, beállításokat az kapja. Persze a kommunikáció az, hogy egyenlő feltételek, csak ezt nem közlik a versenyzőkkel, meg a nyilvánossággal...felkészül Verstappen...

Rég láttam Kimit ennyire…

#829606 walex

Rég láttam Kimit ennyire harciasnak. 2 évig meg egy Sauberben fog harcolni a 10. pontszerző helyért. :-/

A Ferrari egy pöcs, hogy kirúgták, ez a Leclerc gyerek a közelében se lesz. Erről Schumi első visszavonulása jut eszembe. Nem vagyok biztos abban, hogy az akkor önszántából történt.

Raikkönen

#828608 walex Előzmény: #827470

Az idei év már bukó. Vettel nyomást nem bírja, könnyen jöttek a vb címek. Ebben jobb volt Schumi és jobb Hamilton, bírták/bírják a nyomást. Nem a kedvencem Hamilton, de az idei évet megérdemli, Vettel meg saját magának köszönheti az idei buktát.