Igen, fura alak Binotto, mintha nem a Ferrári érdekében dolgozna. Kezdetektől nem volt szimpi.
Igen, fura alak Binotto, mintha nem a Ferrári érdekében dolgozna. Kezdetektől nem volt szimpi.
az élet nagy mókamester. Ilyen dobogósakat.. Jó volt.
vicces, hogy a red bull kiharcolta a party mód betiltását, erre elpicsázta őket a mclaren, meg a racing point is...
Hát, ha Arrivabenének mennie kellett anno, akkor Binottoval nem tudom mit kéne tenni, talán ki kellene tiltani egy életre a Ferrari környékéről is.
Tegnap megnéztem a Forma 1 esport 3. nagydíját. Tök jó volt, szerintem van jövője. 2 hét mulva vasárnap a követlező nagydij, Mexikó vagy Brazília, attól függ melyikre szavaznak többen
Igen. én nem szeretem hogy kiherélik a versenyeket..de Verstappen ráhúzta a kormányt a csókára..egyértelmű..
Vettelnél is nálam egyértelmű volt rászorította a falra Hamiltont, maradhatott volna a bal oldalon de nem tette.
Semmi következetesség nincs már az f1-ben. Pár versennyel ezelőtt Vettelt megbüntetik mert nem hagyott teret Hamiltonnak, Verstappent nem büntetik, azért mert nem hagy helyet és kitereli a pályáról Leclercet... oké oké, verseny, kerék kerék ellen, de ha Vettelt büntették, akkor Verstappent is büntetni kellett volna, nem 5-el, hanem 10mp-el..
https://hu.motorsport.com/f1/news/hamilton-ugyanaz...
Igen, és Vettel is ugyanígy feljelentette volna és Hamilton ugyanígy kapott volna 5mp büntit.
Vettelnek van egy hibája, nem bírja a folyamatos nyomást, akkor mindig hibázik ezt tudta Hamilton, hibára kényszerítette. Bejött.
nézd vissza, egyenesen el tudott volna menni de volt egy kormánymozdulata amivel ráhúzott Hamiltonra. Benne van Vettelben, reflexből csinálja máskor is volt olyan.
Wéber nem felállt hanem boldogan átvette szujó helyét.. :) qrvák ezek mind... RTL-t is simán otthagyták annó..szaladtak a közmédiába..szujó utólag fujjol..miközben ő primadonnáskodott azért nyomták ki.
még palik is besuppanhat
Én nem szerettem a szujót, mindenki hüje volt csak ő a helikopter, miközben állandóan tévesztett, nem győzték javítani, sok baromságot beszélt. Állandóan volt valami kellemetlen megjegyzése a pályabírókra és más ebben dolgozókra. Ráadásul azt nem szeretem amikor valaki elfogult egyes versenyzőkkel és persze a másik pilótának kutya kötelessége azonnal félreállni jószolgálatot tenni.
nézem az azeri nagydíj oddsait, ami elsőre meglep, hogy jelenleg Hamiltonnal egy szinten hozzák Leclercet 2,8 -al, Vettel 3,5, Bottas 5,5... az lenne a legdurvább, ha Raikönnen behozná első helyre az alfát. ez 100 ft.ra 110.000 ft-ot jelentene a 1100.as oddsal :-P