Regisztráció Elfelejtett jelszó

Mészáros részvények

Túlnőtte magát a Mészáros-birodalom?

#842932 Koffein Előzmény: #842928

Ami új volt, hogy tényként kezeli az újságíró, hogy a vállalkozók saját maguk keresik meg lölöéket és adják el cégük egy részét, vagy teljes egészét, hogy növekedni tudjanak...

Túlnőtte magát a Mészáros-birodalom?

#842928 Bendeguz Előzmény: #842927

meghallgattam, jó volt, de szerintem az itt aktívan nerben kereskedők számára semmi új se volt benne

Csak most kezdhet igazán bevásárolni Mészáros Lőrinc

#842302 Koffein Előzmény: #842299

jaaah értem. erről lemaradtam, nem figyeltem részletekbe menően a híreket, hogy fizettek..

ha a csomagot nézzük, kb 2015-től felvásárolta, majd összerakta, egyesíti cégeket, majd átadja lölö lánynak, akinek nem sok dolga lesz vele az elköv években, max standupolni a nagyobb befektetőknek...





Csak most kezdhet igazán bevásárolni Mészáros Lőrinc

#842299 Bendeguz Előzmény: #842295

Ahogy én tudom, ott részvénnyel lett fizetve minden és nincs lockup, vagyis azonnal eladó lett egy halom papír, ez végezte ki a rallyt. Ha tanult belőle, akkor nálunk ilyen nem lesz a foreverben

Csak most kezdhet igazán bevásárolni Mészáros Lőrinc

#842295 Koffein Előzmény: #842285

ha a teljesítményt nézzük, hogy összerakta az op-t, akkor nálam nem köcsög, az más kérdés, hogy az árfolyam beesett, de ez inkább a speki sztori...habár lehet hogy rosszul gondolom

Csak most kezdhet igazán bevásárolni Mészáros Lőrinc

#842285 Bendeguz Előzmény: #842281

de most akkor jó az ürge, vagy egy köcsög? mert a pf-en mindenki szerint egy kopasz dagadt geci. én nemrég láttam először képen, hát nem erre számítottam, de ugye don't judge a book by its cover...

brutális

#842153 Koffein Előzmény: #842151

Micsoda klikkolós cím: Rekordot döntött Magyarország legújabb nagy naperőműve

Szerdán hivatalosan is átadták Bükkábrányban Magyarország jelenlegi legnagyobb, 22,6 megawattos naperőművét. A Mátrai Erőmű ZRt. 100 százalékos tulajdonában lévő Bükkábrányi Fotovoltaikus Erőmű Projekt Kft. 5,4 milliárd forintba kerülő beruházása saját erőből, illetve a Gránit Bank Zrt. finanszírozásában valósult meg.

https://www.portfolio.hu/vallalatok/zoldvilag/rekordot-dontott-magyarorszag-legujabb-nagy-naperomuve.320499.html

opus árf. is el fog szállni, ha nem előbb, akkor utóbb...

https://www.portfolio.hu…

#842121 matgab Előzmény: #841916

https://www.portfolio.hu/befektetes/ongondoskodas/mnb-a-magyar-haztartasok-felee-a-vagyon-91-szazaleka.320321.html

  • A makroadatok szerint 2014 és 2017 között 44%-kal nőtt a háztartások nettó vagyona a pénzügyi eszközök 29%-os növekedése és az adósság 12%-os csökkenése mellett, ezen adatok mögé tekintenek a mikrofelméréssel.

Amíg így vagyonosodik az átlag magyar, addig nem nagyon van félnivalója a Fidesznek... Az ellenzék bénaságáról meg nem is beszélve...
Ez jó hír a ML részvényeseknek.

milyen szép is lesz majd…

#841916 Bendeguz Előzmény: #841910

milyen szép is lesz majd a 100mrd nyereség a foreverben 18,8m részvény mellett osztalékban kiosztva :)