Regisztráció Elfelejtett jelszó

ENEFI Nyrt.

Rubicon

#841807 Bendeguz Előzmény: #841806

hú ezek a régi nickek előhozzák a gyomorgörcsöt... kár, hogy anno nem láttuk tisztán az összképet és nem is hittük el a "lebeszélőknek"

Rubicon

#841799 Hathor Előzmény: #841787

Most is volt egy hete kb közgyűlés.

Sok világosság nem volt akkor. Virág Feri a szecskában ült közben haverokkal.

314

#841767 Hathor Előzmény: #841103

86korul en forditottam. Macko ur nevetett is, hogy nyami van.

Aztan tegnap 500 volt!!

Maci500

Rubicon

#841705 Kénes_Dénes Előzmény: #841514

A jó öreg (és nem mellesleg igencsak puszilgatnivaló) Kénes keze ébredéskor nem a bilibe szokott belelógni :-)

A jó öreg Kénes már öt éve megírta: "Feljebb viszont ott vannak az ex-köszvényesek. Bármilyen hirtelen rallit megakasztanának 360 körül. Az sem járja, hogy csak úgy nyerjenek ugye? El kell adniuk kis tételekben ezeken a szinteken, ha pénzhez akarnak jutni. Ezért a részvényesi névjegyzék folyamatosan monitoringolva van, ki kell várni, amíg a makacs ex-köszvényesek eladták. Ez sok időt vesz igénybe"

Elég sok idő volt, öt év.

Pár napja valaki beledug…

#841460 Kénes_Dénes

Pár napja valaki beledugta a nagylábujját a Rubiconba :-)


A Tőzsde & Profit Magazin e havi számában jelent meg a fejtörők között ez a kis szókereső rejtvényke, melynek a megoldása azt mutatja kire kell hallgatni tőzsdei befektetéskor. Megfejtettem, és nem csalódtam:


314

#841103 Ronin_ Előzmény: #841077

Én meg nem engedtem el, akkor inkább ott rohadjon meg. Leesett 12000-ről 80-ra. Most 314, ez már szinte négyszerezés (micsoda fejlődés!). Kár, hogy 80-ért nem vettem egy darabot sem. Mivel annak idején nem ment csődbe, a hosszútávú kilátások pozitívak.

Arra használom, hogy a keletkezett nyereségeimmel szemben mindig pörgetek ki ebből veszteséggel, hogy ne kelljen adót fizetni. Egyszer majd (talán) helyreáll az egyensúly.

Maybe in 2040...:-/

Ha lesz osztalék, az egy kicsit javít a helyzeten.

314

#841084 Bendeguz Előzmény: #841077

Talán osztalék lesz??

Közgyűlést rendez az ENEFI

2019. március 18. 21:19

nyomtatás

Közzétette közgyűlési meghívóját az ENEFI Energiahatékonysági Nyrt., a társaság április 18-án 10 órakor tartja éves rendes közgyűlését, a székhelyén (1134 Budapest, Klapka utca 11).


Portfolio Online Tőzsde
- részvénykereskedés biztonságban: stabil, banki háttér, BEVA garancia


A közgyűlésen többek közt az alábbi fontosabb dolgokról lesz szó:
  • döntés születik a cég tavalyi éves beszámolóinak, jelentéseinek elfogadásáról,
  • az adózott eredmény felhasználásáról
  • és az igazgatósági tagok előző évben végzett munkájának kiértékeléséről is.



Határozatképtelenség esetén április 30-án, 10:00-kor kerül ismétlésre a közgyűlés.

Közgyűlést rendez az ENEFI

Fene a gusztusod :-)

#838528 Bendeguz Előzmény: #838524

Igen, ezt az elméletet hangoztatja egy kommentelő a pf-en. vagyis 40 ezres célár a mostani felállással...

DocJericho76 január 02. | 14:43 előzmény: #16338 Istvan78 #16348 T.István + felesége, 188 M db RV mellett 4000-es árfolyam, hozzá: bankszektor + IT + "telekommunikációs csomag" (ezt nekem sem mondták mi lesz). Ez volt a lényege a pletykának, tűzhöz közel állótól. Amúgy vakvéletlen okán jött ki az infó, egy tárgyalás szünetében néztem a direktbrókert, hogy hogy is állunk, erre kérdezi mit nézek, mondom 4ig, mondja ő is benne van, illetve hogy tudom-e hogy... Az egész 2 perc volt aztán menni kellett vissza. Nem is számítottam rá, így le se reagáltam rendesen (honna tudja, mennyire tuti, stb).

Fene a gusztusod :-)

#838504 Bendeguz Előzmény: #838501

Köszi! Ha tudnánk előre, hogy mi lesz, nem lenne benne semmi izgalom :) 2019 az IT éve lesz, mondta Orbán (is), nem hiszem, hogy lenne idejük egy másik IT céget gründölni, ebben meg minden van.