Regisztráció Elfelejtett jelszó

Stocklandyard.hu fejlesztései

új tulajdonos

#840604 matgab Előzmény: #840595

ne offoljuk szét a topikot! Nyuszinak meg tudod, hogy ez a legnagyobb élvezete az életben (legalábbis 2010 óta nem termett neki sok babér sehol semmilyen téren) - kár etetni...

új tulajdonos

#840595 Sumér harcos Előzmény: #840582

100%osan nem lehet levenni amig fikanick vagy,mert látni is kell,mint a használt kocsit.

mivel részben megszolitottál,ne haragudj reagálok,majd a jövőben azt sem fogok.

köszönöm ,hogy most megprobálsz megtisztelni a 20éves amatőr státusszal,de meghagyom neked.

ha szerinted az általam felvázolt esemény miatt nem távozott senki,akkor ki miért ment el,az az ő dolga,elment,aki itt van- itt van,aki nincs- nincs,nem lehet mindenki hisztis kezét fogni,én is elmehetnék miattad.:)

azért nem jön 100ával uj nick nagyhanggal,mert itt egy kialakult csapat van okoska,X év átlagéletkorral,ha befut az uj nick,akkor kapásból mindenben 10-15év hátránya,lemaradása van.

de itt olvasnak,illetve van,hogy regisztrálnak,csak itt már nem mennek olyan kérdések ,pl hogy mi az a certi?nem is meri feltenni.

jelenleg 90%ban,mennek a pf-re, lobognak 5honapot(többen hatalmas orcával),elbukják a pénzüket,és eltünik a nick örökre.

meg 2010 előtt mások voltak az online viszonyok,hirtelen mindenki megfelelő feltételekkel rendelkezett az éterben otthonról,tömegével regisztráltak ide-oda,ma már nem téma az ilyesmi.


új tulajdonos

#840585 Bendeguz Előzmény: #840582

Uraim, kérlek folytassátok ezt a Magyarország nevű topicban. Elnézést, hogy beleszóltam :)

új tulajdonos

#840582 tozsdenyul Előzmény: #840577

le lehet venni, hogy tözsdével kapcsolatban nagyjából ki kicsoda, pár év után pláne

akinek ez nem megy, annak más se fog :)

Nem pénzröl van szó...nem is évekröl

De nem is veszi magára minden 20 éves, ugye

Hogy ki miért ment el, hát legyél nyugodt a megoldásoddal.

Nem is nagyon jött senki új se, de ne gondolkodj el ezen, miattam igazán nem kell erölködnöd :)


új tulajdonos

#840577 Sumér harcos Előzmény: #840575

Ez már megint egy igazán gyönyörű hsz...magas lóról.

"aki felvette a kesztyüt a tahó, nemzethy, 20 év után is lelkesen amatör tözsdés de annál hangosabban tuskó kis társasággal?"

Vérprofi nagyhallal van dolgunk,aki csak nagyban játszik két beteg tologatása közben mobilról,nem gondoltam volna,most aztán jol megmondtad,hűű,itt lappangott eddig forum/töltelék mister milliárd,a mindenségét neki:)

Honnan tudod ki miota kocázik vagy nagyban játszik itt?

Honnan számit nem amatőrnek vki?Mi az az összeg,elárulnád profifiú,mert azt látom időben 20év piacon grundolás az még amatőr számodra.

Te miota nyomod,mint profi,összeg?Mester nyilatkozz!!!:)

Tulértékeled magad,mit adod elő,hogy te vagy itt a nagy forum/ motor?

Nem emléxem rád,hogy az első találkozókon /2009-2010/ ott ugráltál volna,vagy 2009ben annyira irtál volna itt,mint Petőfi?

Vagy esetleg 10 év alatt több néven is toltad itt, és találkozhattunk nagyságoddal személyesen is?Ezen sem lepődnék meg.

2009 előtt a pf-en találkoztál 3emberrel,az egy másik történet.

Azok 85%-a pedig, akik 2006-2011 után eltűntek innen,egyszerűen elbaxarintották a pénzüket,/nem tőzsdenyullal,Ibizával,Sumérral stb.volt problémájuk,hanem rohadtul egyszerűen a bankszámlájukkal/ utána már nem nagyon van ám mit irogatni egy ilyen portálon,mert sokszor nagy a blama.

Pl.volt itt éppen külföldről egy emberke,2010körül,hogy ő befalapot akar koordinálni....nyilvánosan nekifogott itt 20millios tőkéjét forgatni,aztán sebesen lenullázta magát,azóta sem irt egy mondatot sem,ez egy ilyen játék, és hasonlóból volt itt még 200,soroljam a nickneveket?

Például én nem irom be részletesen a kötéseimet,pedig aktiv vagyok,nem tartozik senkire,és nem kérdezek senkit- soha,hogy pontosan hol vásárolt,nem érdekel.

Ne provokálj sem sumér népézve ,sem fasisztázva,sem nemzethyzve,sem kádár népézve,sem gecizve.

Nagyon szurja a szemed az orák topik,mindig bedobod.

Leirtam a véleményemet veled kapcsolatban,azt hiszem tisztában is lehetsz vele,párbeszéd szintjén ezt már lerágtuk,de ettől még tőlem is elférsz a forumon,hogy emeld a szinvonalat.

új tulajdonos

#840575 tozsdenyul Előzmény: #840570

úgy látom, eggyé váltam :)

Tényleg én voltam az egyetlen, aki felvette a kesztyüt a tahó, nemzethy, 20 év után is lelkesen amatör tözsdés de annál hangosabban tuskó kis társasággal?

Az elég szánalmasan nézne ki...

Volt még kb egy, esetleg kettö év ennek köszönhetöen, amikor értelmes párbeszédnek is tere volt, akár a témával kapcsolatban is, visszajöttek (átmenetileg) néhányan hozzátenni a szinvonalhoz.

Dead cat bounce a fórum számára.


R>I>P>


Továbbiakban nincs vita.

Mert nincs kivel.


Az meg minden fórum halála.


Természetesen a továbbiakban is lehet www keretek között egyeztetni az évfolyamtalálkozokat, borokat, órákat, meg a tözsdei csevej részekent, megbeszélni 1 db fórumban, hogy kedves törzsrészvény, mukodj! :) Menj fel!



A szinvonal végül beáll a belterjes hozzáadott értékre.


Moderáció mindig kell, nem teljes moderáció, de nem is nulla. Valami közepút.

De ez már ki lett tárgyalva régen, és már akkor is tudnivaló volt, hogy sok szempontból késö.

Kérdés, mi a cél a fórummal a jövöben, ahhoz lehet igazitani.

Majd ibiza meg sumér megmondja, két "szaros pelenkában pöcörö keresés" közben. Végülis döntsenek azok, akik használják is a fórumot még :)

jó órához jó bor fórum, vagy magyar nyelvápoló fórum könnyen kikerekedhet belöle :)

új tulajdonos

#840570 Koffein Előzmény: #840569

Oszt hogy érzed? Nyuszival való eszmecserébe elszámolsz 10ig? Ha anyázás, meg fene tudja mi elmarad én támogatom a visszabocsájtásodat.. :)

@Hírküldő: jobban bele gondolva, kellene egy irányelv, hogy mi az ami még belefér, és mi az ami nem... akár időszaki kitiltás, ha valaki 2-3 alkalommal megsérti, akkor végleg kitiltásra kerül az adott nick és nincs visszabocsájtás... csak így ötletszinten.. :)

új tulajdonos

#838700 Sumér harcos Előzmény: #838017

volt egy fikanick netmaster 2014-ig,aki később átvedlett, valszeg azota is itt van,mondjuk ő kitiltva nem volt,

egyszeruen eltunt,de olyan kényszerestől,mint ő,ez kizárt.

új tulajdonos

#838695 Hírküldő Előzmény: #838694

Még nem beszéltem végig Kissherceggel a ban listát. De a hétvégén írok neki, és tisztázzuk, mi miből gyün és miért. Utána visszaállítom azokat a felhasználókat, akik rendben vannak :)

új tulajdonos

#838694 ibiza3 Előzmény: #837936

Ibiza névre továbbra is ez a helyzet. "A megadott felhasználónévhez tartozó hozzáférés nem aktív."

Nem erőltetem csak tudni szeretném mi a pálya.

Azt kódold le kérlek, ho…

#838078 Bendeguz Előzmény: #838075

Azt kódold le kérlek, hogy ne legyek rendszeresen kiléptetve, illetve hogy több eszközről is be lehessek lépve egyszerre. Köszi