Regisztráció Elfelejtett jelszó

Stocklandyard.hu fejlesztései

új tulajdonos

#838017 Bendeguz Előzmény: #838012

volt egy _AT_ nevű ember, aki valószínűleg otthon volt egész nap, mert óránként 30 hozzászólást volt képes írni, de egy se volt 30 sornál rövidebb.

valakit meg nagyon durva antiszemita szövegekért tett ki Herci, de őt se pikkpakk, hanem sok évi termés után.

új tulajdonos

#838012 TrendMan Előzmény: #837981

Akikre én emlékszem, azok többnyire trágár beszéd okán lettek eltiltva vagy túlpolitizálták az oldalt - vagy valami hasonló.

Emlékeim szerint lányokat senki sem akart közvetíteni itt:-)

új tulajdonos

#837992 Hírküldő Előzmény: #837981

Na hallod! Egy Sumér harcost nem fog senki csak úgy kizárni! :)

Ahogy látom, a 11 felhasználóból lesz egy-két olyan, akiknek érdekes e-mail címeik vannak, tényleg inkább tűnnek orosz randioldal-rajongóknak, mint normális usereknek. Ezért is kell majd ezt a dolgot megbeszélnem Kisherceggel :)

új tulajdonos

#837981 Sumér harcos Előzmény: #837936

11 felhasználó lett kitiltva összesen?

max 3-4 névre emlékeztem.

az én nickemre is érkezett felkérés a kizárásra,de Herceg lojalitása olyan fokú volt,hogy ez nem történt meg:)))

új tulajdonos

#837967 Bendeguz Előzmény: #837959

A forum egy dolog, de egy csomó kötelezettséggel is jár ez! Pl borozni szeretsz-e? :)

új tulajdonos

#837958 picirigo Előzmény: #837936

Hááát, ja! Szerencséd van, h nem ismertél innen senkit (mondjuk egy fórumtalin), mert akkor tuti nem veszed meg a stokit :D:D!

új tulajdonos

#837936 Hírküldő Előzmény: #837927

Kedves Ibiza,

jelenleg még tart az új domain rendezése, illetőleg az adatok áthelyezése az új tárhelyre. Most még a Stockland Yard domain-en és tárhelyen vagyunk, én is vendég vagyok itt, még ha tudok is cikkeket küldeni.

Ha véglegesítettük az új helyet, az új nevet, akkor jöhetnek a következő lépések, amelyek közül az egyik, hogy mi történjen, azzal a 11 felhasználóval, akik ki vannak tiltva. Mivel van közöttük egy-két érdekes regisztráció is, ezért biztosan meg fogom kérdezni Kisherceget, hogy ki miért lett kitiltva. Ha valaki a túl sarkos véleménye miatt, akkor ő természetesen kap egy új esélyt. De ha valaki pl. orosz társkereső oldalnak akart itt partnereket toborozni, akkor őt kitiltva hagynám :)

Másik két kérdésedre válaszolva, tudomásom szerint Kishercegen kívül mást nem ismerek a fórumon. A fórumra korábban, más néven nem írtam, csak kívülállóként olvastam a topicokat. Mikor láttam, hogy felmerült az oldal eladásának ötlete, úgy gondoltam, jó lenne megtartani ezt a fórumot, ezt a közösséget, és mivel túl nagy mozgást nem tapasztaltam az eladás témájában, ezért vettem egy mély levegőt, és megkerestem Kisherceget a vételi ajánlatommal.

És most itt tartunk :)

új tulajdonos

#837927 ibiza3 Előzmény: #836916

Kedves Hírküldő/új tulajdonos!

Először is üdvözöllek és gratulálok. Üdvözlöm a csapatot is.

A kitiltottakkal kapcsolatosan volt egy bejegyzésed.

"Mindenki :) Amíg nem tesznek valami olyat, ami miatt muszáj feleleveníteni a régi szabályt :)"

ezt tapasztaltam:

A megadott felhasználónévhez tartozó hozzáférés nem aktív.

tehát jelenleg ez még nem így van.

Ha megengedsz két kérdést..

1. Korábban írtál a fórumra bármilyen név alatt?

2. Kishercegen kívül ismersz személyesen bárkit erről a fórumról?

Előre is köszönöm ha megtisztelsz őszinte válaszoddal.

Köszönettel: ibiza

új tulajdonos

#837204 banyaiz Előzmény: #837167

Olyasmi rémlik mintha már rácsodálkoztam volna erre régebben is egyszer, erre a funkcióra. Aztán a feledés homályába merült. :)

új tulajdonos

#837167 TrendMan Előzmény: #837121

Nekem is feltűnt, hogy te -sokszor - leginkább a hsz. hosszára koncentráész.

Talán ezért nem tünt fel eddíg, hogy ellenkező irány is van:-D

új tulajdonos

#837162 Bendeguz Előzmény: #837120

de csak addig lehet, amíg nem jön rá válasz. vagy valami baja van, mert én régen is szívtam már vele

új tulajdonos

#837121 banyaiz Előzmény: #837120

Tényleg?:) Most vettem észre mert az egeremet ki kell cseréljem a kattintásra néha nem reagál és dupláztam egy elküldést. Aztán megakadt rajta a szemem.

új tulajdonos

#837118 banyaiz Előzmény: #836916

hello, jó ez a hozzászólás törlés funkció. Ez is fejlesztés , vagy csak én találkoztam vele most . :) Dupláztam egy hozzászólást és látom ki lehet törölni.