Regisztráció Elfelejtett jelszó

Dumcsi

ezek szerint ez szolgált…

#845323 Koffein Előzmény: #845313

ezek szerint ez szolgáltató függő... a kbc -nél megkellet adni hogy honnan jön a zsé..

Pénzügyi helyzet

#845318 prfecó Előzmény: #845314

Honnan van a befektetni való pénzed nem publikus. Ez az egész közszereplők dolog egy humbug. Komoly gazdasági közszereplő( politikus is ) Alapítványt hozz létre aztán meg adót sem kell fizetni.

igen, ha nem vagy közsze…

#845313 matgab Előzmény: #845306

igen, ha nem vagy közszereplő, akkor nem kell azt a részt kitölteni...

Figyelmesen kell olvasni! :-)

Ha nem vagy kiemelt közs…

#845311 Fornit Előzmény: #845306

Ha nem vagy kiemelt közszereplő, sztem nem kell kitöltened ilyesmit.

(Ha közben feltörtél, és te lettél a pógármester, akkor persze igen)

arra gondolnak, hogy hon…

#845309 Koffein Előzmény: #845306

arra gondolnak, hogy honnan származik a zsé pl munkabér, örökség, lányok futtatása, dílerkedés stb :))

Sziasztok! A Randomos "K…

#845306 Csusza

Sziasztok!

A Randomos "Kiemelt közszereplői nyilatkozat" című formanyomtatványon a "Pénzeszközök forrása" részbe mit kell írni? Illetve milyen opciók vannak?

Egy tetves sort sem írnak arról, hogy ez micsoda.

Kösz.


adat importálás

#842492 Koffein Előzmény: #836614

csupán 4 hónap kellett, hogy az infót az univerzum felém fújja :D

hepipipipipiséséség van :D

Személyes oldaladra katt…

#841352 Chaby Előzmény: #841337

Személyes oldaladra kattintva a legutóbbi hozzászólások téma szerint csoportosítva elérhetőek.

Tudja esetleg valaki? Rá…

#841337 Csusza

Tudja esetleg valaki? Rá tudok keresni a fórumban a korábbi hozzászólásaimra, ki lehet azt valahogy listázni, hogy mikor hol írtam? Kösz.

T+2 nap után vezetheted …

#840771 Tapasz Előzmény: #840770

T+2 nap után vezetheted át (azaz csak a fizikai készletet) a TBSZ 2019 számlára.

TBSZ számlán nincs átvezetés a lejárat előtt, csak feltörés. 2 külön cégnél vezetett TBSZ számlák között nem tudom hogy megy.

Jó, nyilván kellene ezek…

#840770 Csusza

Jó, nyilván kellene ezeket tudnom, de rólam van szó, tehát mégsem. :-)

Tehát egyrészt azt nem tudom, hogy normál számlán lévő papír eladása után mikor vezethető át a zsé tbsz-re? Azonnal, vagy van T+akárhány nap?

Másik, hogy ugyanez a tbsz-en belül hogy van? Papír eladása után azonnal ott a pénz, vagy van T+x nap?

Kösz!


Bobbyt már az Origo is f…

#840527 Koffein

Bobbyt már az Origo is figyeli :D


(bocsi nem hagyhattam ki:))

adat importálás

#836614 Koffein

Nagyon durva excelel kapcsolatos kérdésem lenne. Valaki tudja, hogy kell excelbe részvény árfolyamot miként lehet importálni? :)

Egyáltalán a fórumról valaki csinál ilyet?

Az oké, hogy adat/weblap, de akárhogy nézem, csakis az adott árfolyamot nem tudom sehonnan kijelölni max az egész lapot, az meg úgy nem jó, mivel egy adat kell...

ui.: akár privibe is jöhet, ha nem akarod közzé tenni az infót :o))