Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

minden TA támasz szinte…

#836732 rbbj11 Előzmény: #836587

minden TA támasz szinten veszek egy adagot

Nincs végleges pozíció méret tervezve. Van egy adott tőke, amiben arra mozgatom a pénzt, amerre épp a legjobb hozam / kockázat arányt látom. Amikor beszéltünk róla, akkor ez volt a piacon a legjobb ilyen cég. Azóta rengeteg sokkal jobb és biztosabb kilatasokkal rendelkező cég lejött megfelelő értékelésre, így nem sietek a DB pozi bovitesevel

bif-ben mi a sztori? Nap…

#836731 rbbj11

bif-ben mi a sztori? Napokban forgalommal volatilis lett

DB alapvetően befektetés…

#836714 matgab Előzmény: #836615

DB alapvetően befektetési bank. Vállalati és privátbanki ügyfélkörrel, valamint saját szakállukra is kereskednek.

Ha kimész az USA-ba ott sem fogsz tömegével Goldman Sachs, vagy JP Morgan bankokat látni, max Citi-t...

tudom, járok néha arra. …

#836635 Bendeguz Előzmény: #836633

tudom, járok néha arra. ennek 2015-ben se volt semmi értelme és ma sincs. osztrákot azért nem látsz, mert ők a déli és keleti határon állnak, pl szlovénia felől

figy, az a helyzet, hogy…

#836633 Koffein Előzmény: #836627

figy, az a helyzet, hogy kifele mostanság onnét ismerszik meg, hogy németföldre lépsz, hogy a határ környékén egy sátor alatt egy pár felfegyverzett német katona integet... visszafele, azt se látni, hogy német, vagy osztrák földön vagy-e.. :)

Nem tévedtél nagyot, ann…

#836627 Bendeguz Előzmény: #836620

Nem tévedtél nagyot, anno az osztrákok (Habsburgok?) Passaut cserélték el Salzburgért. Itt se a németek jártak jól :)

igaz, bocsánat... stuttg…

#836620 Koffein Előzmény: #836619

igaz, bocsánat... stuttgartra gondoltam... salzburg egy életre beleégett az agyamba, mert nem messze onnan (osztrákián belül) robbant le az autó... nekem egyforma, német, német... angolul, németül, magyarul beszéltem a szakival, hogy csináljon má valamit... :)

Várjá várjá! Salzburg az…

#836619 Bendeguz Előzmény: #836615

Várjá várjá! Salzburg az Ausztria, itt mindenféle Sparkasse néven futnak a tartományi takarékok, amik amúgy Erste Bankhoz tartoznak. DB az meg Deutsche Bank, Németországban keresd :)

a talpra állás a managem…

#836615 Koffein Előzmény: #836012

a talpra állás a managementen múlik, hogy továbbra is maszatolnak, vagy minden csontvázat kidobnak... az hogy 10% bónusz visszavágás volt a tavalyi évhez képest, ez nekem kevés...

nem járok nap mint nap németországba, de néha amikor elmegyek ismerősökhöz, salzburg környékére, csak sparkassekat látni. kérdem havert, milyen bankok menők itt? mond egy olyan sparkasse nevet, amit életembe nem is hallottam... mint befektető felteszem a kérdést, hogyha hazai pályán inkább sparkassek mennek, akkor honnan tud építkezni egy db? a példa kedvéért, itthon egy otp ott van mindenhol, mint ahogy a takarékszövetkezet is, de db-t nem nagyon láttam... tudom, eltűnnek a fiókok egyszer, oszt lesz egy app felcímkézve oszt ennyi, de még nem tartunk ott, szóval nálam a db nagyon kétesélyes..

vennék is a q4re, mert a várakozást ütni fogja, de hát fene tudja... az is lehet, hogy bármi megtörténhet..

Usa-ban a jó rv beszálló…

#836603 Fornit

Usa-ban a jó rv beszállók elnapolva, nem ritka a 30-40%+ karácsonyról. Éves hozamoknak elfogadná őket az ember.

Mi a beszállási stratégi…

#836587 Tócsni Előzmény: #836012

Mi a beszállási stratégiád? Mert azóta is esik, hogy elkezdünk erről beszélni

Egyesek szerint évekig n…

#836012 rbbj11 Előzmény: #836004

Egyesek szerint évekig nem állnak talpra a sok büntetés miatt, és az alacsony kamatkornyezet a szabályozási szigorral csak hab a tortán.

Szerintem és sok más ember szerint pedig,főleg db esetén, teljesen alaptalan a pesszimizmus, és nagyon alulertekelt a 0.4-es könyv szerinti értékével is

DB 0,24-es P/B??? hohohó…

#836004 Bendeguz Előzmény: #836001

DB 0,24-es P/B??? hohohóóó... leírjátok mi benne a sztori? ki és miért veszi meg, vonja össze a CB-vel? mi itt a nagy húzás?

Hiába a felhasznaloszam …

#835953 rbbj11 Előzmény: #835941

Hiába a felhasznaloszam növekedés, ha nem tudja profitra váltani. Szerintem okkal felezett az ára idén.

Én nem látom benne a kp termelő potencialt, és ha sokat zuhant tech részvényt akarok, akkor ennyi erővel sokkal jobb választás Apple

ahhoz nagyon megkéne mac…

#835944 Koffein Előzmény: #835940

ahhoz nagyon megkéne mackósodnia, de ott már én is vennék, sőt még 96nál is