Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

van benne rácio, főleg h…

#835943 rbbj11 Előzmény: #835939

van benne rácio, főleg ha zaszloshajo iPhone léket kap végleg, ahogy mostanában vannak erre utaló jelek

Megvan a pénzük is hozzá, hogy Apple legyen az új vezető tv szolgáltató. De az okos tv piac szerintem annyira kezdeteknel tart, hogy talán a dis és Apple felfutasa mellett is tud netflix változatlan profit növekedést fenntartani még 5 évig legalább?

Növekedési sztorit látok…

#835941 Koffein Előzmény: #835937

Növekedési sztorit látok benne, több ismerősöm is használja, én is használom, párom is használja..

na elég volt a disney fo…

#835940 rbbj11 Előzmény: #835935

na elég volt a disney fonokevel egy interjút elolvasnom, és most azt mondom, ha veszek netflixet, kell mellé vennem disneyt is. Mindezzel együtt is csak 90 usd-ért vennék. Oda be is tettem most egy limit vételt

Ugyanannyi érv van melle…

#835936 Koffein Előzmény: #835931

Ugyanannyi érv van mellette, mint ellene, de jelen pillanatban, ha stream szolgáltatásba gondolkodnék, akkor csakis spotify

na így már más a felállá…

#835935 rbbj11 Előzmény: #835930

na így már más a felállás: disneyt így elfogadom komoly konkurensnek.

Apple tv?? Ismersz olyat, akinek van? Sose fog elterjedni

Utána is nézek disney számainak, úgyis elmúlt években sokszor láttam benne fantáziát

Apple nem készít saját f…

#835933 rbbj11 Előzmény: #835912

Apple nem készít saját filmeket,sem sorozatokat, nem is tudok streaming szolgaltatasrol? De ha lenne is, nem hozza már be elterjedesben a hátrányt....nézd meg emberek okos tv-jen milyen appok vannak: netflix és amazon prime. Csak ez a kettő

Ezek a versenytársak kez…

#835931 rbbj11 Előzmény: #835907

Ezek a versenytársak kezdetektol ott vannak, egy ideig google is próbálkozott, mégis évek óta megverte és megveri őket netflix a saját szegmensében. Én is nagyon sok évig azért nem mertem venni belőle, mert biztos voltam benne , hogy konkurencia lenyomja. Most már máshogy látom.

Az iphone egy dolog, még…

#835930 Koffein Előzmény: #835917

Az iphone egy dolog, még ott van az apple tv, meg a mac cuccok... itunest vagy szeretik az emberek, vagy nem, de a pletykák szerint kőkeményen készülnek saját tartalmakkal, hogy belépjenek a netfilx piacára, hogy igaz-e fene tudja, de az apple jövője a szolgáltatások értékesítésében van...

Disney stream szolgáltatása idén jön valamikor, talán év vége fele a neve disney+ lesz. Tervek szerint olcsóbb lesz, mint a netflix. Hulu-ba disneynek 60%os részesedése van, elképzelhetőnek tartom, hogy becsatornázzák majd a disney+ ba, de ez a távoli jövő...

2019től a disney minden kapcsolatot megszakított a netflixel, ha jól rémlik az összes disney tartalom eltűnik az ajánlatukból. Ettől függetlenül lassan minden 3ik filmet a Disney készít... netflix talán úgy tudja még fenntartani a növekedést, hogy a nagyobb piacokon sorozatokat készítenek, így jönnek az előfizetők, mint ahogy indiába, németo.ba stb.. kérdés, hogy ezt meddig tudja fenntartani? Persze ez fordítva is igaz, hogy mennyire lesz igény a disney+ szolgáltatásaira...

Apple használhatatlan. 3…

#835917 Bendeguz Előzmény: #835912

Apple használhatatlan. 3 évig volt iphone-om, soha kétszer ugyanúgy nem nézett ki az a szájbajúrt itunes, mindig halálba idegeltem magam, amikor fel-le akartam bármit másolni. Az apple innentől nálam leves, remélem megérem a csődjét. Igen, rühellem!

Disney? Az filmet gyárt, nem streamel, vagy már azt is? Van még HBO Go, Hulu, meg egy halom kicsi

Akkor az Amazon kiesik a…

#835912 Koffein Előzmény: #835909

Akkor az Amazon kiesik a versenyből, mert fos, de ott van az Apple, meg a Disney

Amazon prime video egy r…

#835909 Bendeguz Előzmény: #835907

Amazon prime video egy rakás fos, Netflix egyértelműen jobb! Ez a szubjektív véleményem, cég szempontból passz

versenytársnak ott van a…

#835907 Koffein Előzmény: #835905

versenytársnak ott van a dis, amzn, aapl, de a legveszélyesebb disney lehet..

nflx úgy, hogy folyamato…

#835905 rbbj11 Előzmény: #835897

nflx úgy, hogy folyamatos marad szerintem a jelenleg is erős profit növekedése, és mellé elkezdett az arazas is lejonni a lufibol. Sokkal jobb egy olyan cég, aminek 50-es a p/e-je, ha az 5* gyorsabban növeli a profitot, mint a 10-es P/E-ju. Matek miatt a gyorsabb novekedesu sokkal többet fog érni már 5 éves távon

Jó kérdés, hogy mely cég…

#835897 Koffein

Jó kérdés, hogy mely cégek fognak többszörözni. Fel is írhatnád egy darts táblára a ticker kódokat, majd bekötött szemmel amelyiket eltalálod beleveszel :))) közel 200 amcsi részvényt figyelek, néha befrissítem a táblázatot, de ami kiderült belőle, hogy általában azok pattannak nagyot, amelyek szét vannak csapva és senki nem számít rá... ilyen lehet idén dbd, dlph, wdc, ge, kodk, nvda, fcx... eu papírok közül vao, db+cbk, con, bay, de még lehet osr, crd, dai, abb, rbi, bmw, ifx...

A kiválasztás attól is függhet, hogy milyen portfóliót akarsz építeni és milyen időtávra, de ezt amúgy, te is tudod.

Ha légitársaság, delta helyett inkább wizzt nézegetném, nagyobb potenciál lehet benne, vagy lufthansa.. stx, mellett wdc is érdekes lehet...

nflx, lulu, meg twlo-t nem is értem, hogy kerül rbbj listájára? :))


Fogalmam nincs meddig ta…

#835871 Fornit Előzmény: #835839

Fogalmam nincs meddig tart, (reméljük túl sokáig nem azért)

Természetesen a második felében több részvény is emelkedni fog, főleg amik érdekelnének :)

vagy épp ellenkezőleg: m…

#835854 rbbj11 Előzmény: #835843

vagy épp ellenkezőleg: mivel egyre likvidebb a piac, egyre inkább mesterséges intelligencia kereskedik gyors reagalassal, ezért a valsagok egyre rovidebbek lesznek,mert az anomaliakat gyorsabban tudja megszüntetni a két fenti tényező

mivel egyre több pénzt n…

#835843 matgab Előzmény: #835839

mivel egyre több pénzt nyomtatnak a bankok, egyre nagyobb a világ eladósodottsága (no de kinek is tartozik a világ??) és egyre inkább az egymás hatását erősítő robotok kereskednek egymással, ezért a válságok egyre nagyobbak lesznek.

Uj lehetosegek

#835841 rbbj11 Előzmény: #835837

a részvény indexek többsége 20%-nál nagyobb esesnel tartanak. Hogy lehet, hogy nem reagált már rég az arany?

A bux mi a francert tartja magát ath közelében?? Brutálisan és látványosan felül teljesít az is. Elég fura medve ez eddig....