Regisztráció Elfelejtett jelszó

Stocklandyard.hu fejlesztései

a jónevü oldalból a név,…

#832083 tozsdenyul Előzmény: #832080

a jónevü oldalból a név, a domain, pont nem eladó

egy adatbázisról van szó , meg egy nem kiemelkedö fórummotorról


Pont a név nem vehető át…

#832082 Bendeguz Előzmény: #832080

Pont a név nem vehető át. Egy fórum motort meg minek? Ha a weboldal, névvel, címmel eladó lenne, az érne szerintem egész sokat

köszönöm

#832061 matgab Előzmény: #832043

nem olvastad figyelmesen, vagy könnybe lábadt a szemed...!

Csak április tréfának szánta...

köszönöm

#832043 Csusza Előzmény: #829175

Röviden, Főnök: Bassza meg... :-(

Csak most olvastam vissza, hogy hogy mi is a helyzet, a döntésed.

Én nagyon sajnálom, és bár az utóbbi időben ritkábban voltam itt, előtte "szép" :-D éveket töltöttem itt.

Én is megértem, hogy más terveid vannak -az a jó, ha vannak bármilyen terveid-, ez a te döntésed, hiszen a te oldalad, de vannak itt értékes emberek is -nem csak ilyenek, mint én :-)- , nagy kár lenne, ha simán eltűnnének, szétrebbennének.

Valahogy, valamilyen formában át kellene menteni azt, ami erre érdemes. Ha ötletekre van szükség, benne vagyok agyalásban én is. Igaz, sokra nem mész velem, ismersz egy ideje... :-)



Egérkísérleteken próbálták tesztelni az stocklandyard olvasóinak jövöjét - az oldal megszűnése után

#831755 Kissherceg Előzmény: #831129

akár, de sokan vannak :) itt a fél magyar hobbi elit :))

Egérkísérleteken próbálták tesztelni az stocklandyard olvasóinak jövöjét - az oldal megszűnése után

#831129 TrendMan Előzmény: #831094

Lenthor?

Egérkísérleteken próbálták tesztelni az stocklandyard olvasóinak jövöjét - az oldal megszűnése után

#831094 Kissherceg Előzmény: #830978

még mindig megvásárolható, kerek 1 millió Forintért. Csak a név és a domain nem jár hozzá. :) Ennyi sikeres trader között senkinek sincs ennyije???!!!???

Egérkísérleteken próbálták tesztelni az stocklandyard olvasóinak jövöjét - az oldal megszűnése után

#830978 TÓDI Előzmény: #830974

Kár,hogy a megszűnés határára sodródott az oldal,csak akkor értékelünk valamit vagy valakit,ha már elvesztettük.

Egérkísérleteken próbálták tesztelni az stocklandyard olvasóinak jövöjét - az oldal megszűnése után

#830974 TÓDI Előzmény: #830842

Úr Isten magamra ismertem.Ezt a 20 sort én 1 szóban írnám le.

DEMENCIA!

Egérkísérleteken próbálták tesztelni az stocklandyard olvasóinak jövöjét - az oldal megszűnése után

#830842 TrendMan

A magány szó szerint leépíti az agyat

Lényegében agykárosodást okoz a magány – állapították meg egérkísérletekben neurobiológusok. Az erre ítélt felnőtt, addigi életükben rendes szociális környezetben lévő egereket kivették a többiek közül, és hetekre izolálták, hogy megvizsgálják, vannak-e látható biológiai jelei a magánynak. Az eredmény egy hónap után: kisebb idegsejtek az agy meghatározó területein, megváltozott memóriaműködés és hippokampusz, deformált érzékelési küszöb, leépülő motoros funkciók.

Az állatkísérlet után a kérdés, hogy az embereknél is hasonlóan súlyos neurális változások következnek-e be, ha el vannak szakítva másoktól. Erről ilyen szintű idegtudományi vizsgálatok még nem voltak, de a súlyos tünetek ismertek: a hosszabb időre magánzárkára ítéltek, vagy más okból teljesen magányosan élők képességei és pszichológiai állapota gyors romlást mutat. Az emlékezés, az ok-okozati kapcsolatok és a tájékozódás egyaránt nehézségekbe ütközik tartós magány esetén, és a depresszió, szorongás, pszichózis is gyakran megfigyelt következmény.

Ez a „krónikus társas izoláció” állapota. Az egerek agyi sérülékenységét bizonyító eredmény alapján, mint azt a University of Michigan neurobiológusa, Huda Akil mondta,

nem kérdés, hogy a magány megváltoztatja az agy alapfelépítését.

Érdekesség, hogy az izolálás után az egerek agyában az első hetekben több neurális kapcsolat jött létre, mint addig, pedig ez a tünet általában pozitív változásokkal szokott összefüggeni. Ezúttal azonban a kutatók hasonlata szerint úgy tűnt, mintha az agy megpróbálta volna megóvni magát a veszélyes izolációban. Később azonban a kapcsolatok száma visszaesett – bizonyítva, hogy az agy hosszú izoláció esetén képtelen az öngyógyításra.

A fórummotor csak 3 hozz…

#829637 hdl11 Előzmény: #829603
A fórummotor csak 3 hozzászólás után enged új topicot létrehozni. Miután belépsz a fórumba ott lesz a "new topic" gomb erre. Egyelőre létrehoztam pár plusz topicot.

Le lehet cserélni a hátteret majd ha van rá igény.

Oksi :) A Trendman által…

#829636 hdl11 Előzmény: #829630

Oksi :)

A Trendman által beírt 8-9 hónapja kisértet járta oldalra várom akkor azokat akik szeretnének csatlakozni miután megszűnik a mostani fórum. Ha bármi kérdésetek / ötleteket van jelezzétek.