Regisztráció Elfelejtett jelszó

Richter fórum

Tanú című film... :-)TCo…

#824627 matgab Előzmény: #824609

Tanú című film... :-)

TCom már 2000 óta folyamatosan esik. Emlékszem, amikor mindenki azt mondta, hogy 1200 alá kizárt ,hogy menjen, mert az már a könyv szerinti értéke... Pedig akkor még 1500 volt. Ma meg 400. Azért ezt 15 év alatt -még ha az osztalékokat is figyelembe vesszük, elég egy elpazarolt élet...

Akkor már az RFV jobb volt, legalább nem szenvedett az ember évekig azzal, hogy elveszítse a lóvéját...:-)

A brokik tudják mi a stá…

#824625 Tapasz Előzmény: #824624

A brokik tudják mi a stájsz, etért nem állnak alá. Majd ha elfogy az eladónak

tudom, nem is akarom meg…

#824617 Kissherceg Előzmény: #824616

tudom, nem is akarom megváltoztatni a véleményed :) ott várok egy döglött macska szakaszt :)

Nem szentírás amit mondo…

#824616 Boby. Előzmény: #824613

Nem szentírás amit mondok-:).....,de én akkor is ezt várom. Mondom, nem a legnagyobb kaszát várom a telkótól, de ő lesz szeriintem a legstabilabb. Abból indulok ki, hogy amiből már kiszállt mindenki,aki ki akart szállni, az már tovább esni sem tud....és azért némi fundamentum is van a cég mögött.

általában ricsi szokott …

#824610 Kissherceg Előzmény: #824608

általában ricsi szokott a hírnök lenni, ott látszik leginkább a külföldi tőke mozgása

Öreg vagyok én már ugrál…

#824608 Boby. Előzmény: #824604

Öreg vagyok én már ugrálni.Első számú célpontom a telkó.Nem az fogja a legnagyobb hullámokat produkálni, de esésben is az első volt, emelkedni is ő fog leghamarabb...,illetve benne a legkorlátosabb az esés mélysége is.

"Aki mibennünk nem bízik…

#824607 Tapasz Előzmény: #824603

"Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló."

:-)

4850-950 közé visszavárn…

#824605 Macskaegér Előzmény: #824604

4850-950 közé visszavárnám, ott már lehet dobnám az egészet, de egy jó gyj és usa aug 16 kecsegtetés lehet 5000 fölé is viheti, eladó tételeket azért még megveszik

semmi, csak a pattincs :…

#824604 Kissherceg Előzmény: #824603

semmi, csak a pattincs :) aztán dobálják majd a hazai piacukat is... :) ide meg pár év mire visszatérnek. Azért jönne egy blackrock bejelentés nem lepődnék meg...

Ez a félelmetes a magyar…

#824603 Boby. Előzmény: #824601

Ez a félelmetes a magyar piacban, hogy a külföldiek kitáraznak, a hazai lakosság meg spájzol.Ez az ami visszatart a vételektől...,hiába vonzó már mol,mtel,ricsi..., ha nem lesz külföldi intézményi vétel bennük, akkor egy-egy pattincson kívül, mi lenne az az erő ami folyamatos emelkedést generálhatna?!

Lehet, csatlakozni akar …

#824602 Boby. Előzmény: #824599

Lehet, csatlakozni akar a könyv szerinti érték alatt kereskedett társaihoz - Mtel,Mol -.

valamelyik nagy tulaj do…

#824601 Macskaegér Előzmény: #824599

valamelyik nagy tulaj dobálja, meg szerintem verik ki a stopokat, én veszem, tele van a spejz, unokáknak jó lesz :)

Nem voltam ma gép előtt.…

#824573 walex

Nem voltam ma gép előtt. Hűha, ideje lassan bővíteni a pakkot. Ennyire azért nem rossz cég ez, de azért még üssék csak, olcsóbban jobban komálom. :)