Regisztráció Elfelejtett jelszó

EURUSD trade

érdekes lesz a hóvégi zá…

#830201 tozsdenyul

érdekes lesz a hóvégi zárás

Nem gondoltam hogy már most ennyire aktuális az 1.13-1.132 környéke

Ha 1.132 alatt zár a hónap, az pfff...

Komoly gyengeség jele hosszabbtávra

tinglitangli

#828596 Mancs

Rossz idők után jó idők... jó idők után rossz idők. Most éppen, és már egy jó ideje az utóbbi. De sebaj, lesz még itt a jövőben tartós, trendszerű elmozdulás, csak a tőkénk megőrzésével győzzük is tudni kivárni ezt az időszakot.

amikor ezt beírtam20 pip…

#828574 tozsdenyul Előzmény: #828479

amikor ezt beírtam

20 pippel voltunk a lokális alj felett

Ha valaki ott nullába húzta a stoppot (Tehát alj felett 20 pippel), 2-3-szor is 2-3 pipre megközelítette az árfolyam de nem ütötte ki.

15.50 ig ment pont.

Azért legalább egy szük két hetes felkorrekcióra számítok még


jegybankok belevettekpró…

#828479 tozsdenyul

jegybankok belevettek

próbálják tartani az 1.15-öt?

ha valóban, akkor felviszik 1.155 fölé

Ha jól látom, a juró-dol…

#820107 TrendMan

Ha jól látom, a juró-dollár átütötte a 200 napost.

Szerdán vagy csütörtökön lesz a kamatdöntés?

re

#820020 Spade Előzmény: #819979

Köszi a diagnózist, de azért jó a tőzsde mert a véleményeket elméleteket pénzben megméri, szal majd eldől

re

#819979 TrendMan Előzmény: #819957

Elhagytad a lelki harmóniádat és a humorérzékedet útközben.

A forradalmi gondolatokra sem vagy vevő.

Pedíg egy kis brainstorming soha nem árt.

re

#819957 Spade Előzmény: #819923

Majd trumpi mond valamit mi ? Ne vicceljünk már, nem a farok csóválja a kutyát. A kamatokat azért emelik h a fed tagoknak legyen vastag zsír a hitelein trumpi meg le van szarva esetleg beadhatja a lemondását ha nagyon puffog

Sztem majd a FED mond in…

#819934 matgab Előzmény: #819923

Sztem majd a FED mond inkább valamit.

Mert Trump mit mondana? Bármi gebaszt kavar, akkor az USD, mint menekülő deviza erősödni kezd.

Max olyat nyilatkozhat, hogy letöri az erősödő kamatokat, mert azok nem szolgálják a nemzet érdekeit.

A dollár csökkenő csator…

#819923 TrendMan

A dollár csökkenő csatornában mozog, új 'idei csúcsra' ment.

Ha az előző hozzászólásomban tett meglátás helyes, akkor Trump 1-2 napon belül csinál majd valamit, hogy megállítsa az erősödést.

Vajon kit fog elbocstáni? Mit nyilatkozik?

Ki győz? Trump vagy a dollár?

#816828 TrendMan

Mindíg, amikor a dollár beerősödne Trump csinál valamit.

Odanyilatkozik vagy kirúg valakit.

Kirúgnia lassan már nincs kit, kifogy az eszközökből?

Vajon ki győz? Trump? Vagy a dollár?

Húzzák tovább a dodót, r…

#814383 TrendMan Előzmény: #814259

Húzzák tovább a dodót, rég volt ilyen erős.

Bár az elmozdulás még csak nagyon tiny-pini.

0,8 v 1,6 :o)

#801029 banyaiz Előzmény: #801000

Pl ami nagy hatású dolga lehet ha ígéretei szerint stimulálja a gazdaságot állami beruházásokkal, adóreformmal.

Ha ez sikeres akkor hozzájárul eu gazdasági fellendüléséhez is. Segíti ezt a lenti folyamatot, pozitív forgatókönyvet.

Csak amikor egy egészségügyi reformnál nem tud többséget szerezni, mert azon kívül , hogy a korábbi rendszert fel kell számolni nem tudta meggyőzni a képviselőket helyette jobbat vezet be. Ebből kiindulva ilyen államadósság mellett komoly állami stimuláció, az nagyon precíz terv kell legyen megszavazzák. Nagyon kis mozgástér. Főleg ha összebalhézik még a saját pártjával is ezen a kis mozgástéren belül.

Eddig nagyon érzelemdús az elnöksége az elmondható..:)

0,8 v 1,6 :o)

#801028 banyaiz Előzmény: #801000

kb félúton vagyunk a 0,8 1,6 között. Inga lengett vissza egy kicsit a nagy dollárerősödés után.

Szerintem a matek nagyjából annyi ha ecb is fed is normál ügymenet válságból kilábalás kamatok normál szintre feltolása útját végig tudja vinni . Akkor egy jelenlegi szintnél gyengébb dollár , és erősebb euró.

Piac most vsz leginkább azt árazza , hogy ECB-nél is vannak jelek , biztató jelek egyszer erre az útra tud keveredni. Francia választástól, Merkel - Macron tervig , különböző makroadatokig vannak biztató jelek. Nagyjából szerintem ezt árazta be ebben a bő félévben.

Valahol az ingának vissza kellene lengeni a nagy dollárerősödés után ha ez a fenti ideális forgatókönyv végre egyszer megvalósul. 10 évvel válság kitörése után. :) Elég keservesen megy.

Ebben Trump dolgai mennyire lesznek befolyásoló tényezők nem tudom megmondani. Egyelőre amit látok tele van kalanddal a feje, és nyomja a nagy szavakat olyan ügyekben amik nagyon nehéz kérdések. Pl ez a Kína elleni kereskedelmi háború. Ez nagyon nagy hatású dolog lenne. Csak szerintem akkora a kockázata ha nemcsak a felszínt karcolgatja benne, hogy megvan esélye csak szájkaratézik. Ami könnyen lehet sokkal jobb opció mintha tényleg mélységében belenyúl. Nem tudom megítélni milyen realitása van annak, hogy ő ebben drasztikus lépéseket tegyen. Vaddisznó a kommunikációja elnökként is.