Regisztráció Elfelejtett jelszó

Duna House Nyrt.

Re: jönnek a cégek a bétre mint az oroszok mató nélkül is

#750699 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #750642

Mármint a MOL?? Mert a DH esetében, ilyen ár mellett nem is kérdés ugye...bár mutyizni lehet egy ideig, de végül mind megy a jó megérdemelt helyére.

Re: jönnek a cégek a bétre mint az oroszok mató nélkül is

#750682 matgab Előzmény: #750657

Dehogyis! Ilyen magyar mutyi szarokba én nem nyúlok többet bele...

Mondjuk durva, hogy mostanában ezek a közvetítők bruttó 5-6,5% jutalékkal akarnak dolgozni.

Mondom is nekik:

1) Én alacsonyabb áron akarom hirdetni a neten , mint ők (ha vki a neten keres, akkor engem találjon meg)

2) sávos jutalékot akarok, minimum árnál 0,5% jutalék, a minimum ár feletti rész 30-50%-a az övék lehet...

Na így már nem tetszik nekik. Persze, mert akkor igy valóban dolgozniuk kellene és nem mindegy lenne nekik, hogy a lakást 30-33 vagy 45 millióért adják el...

Re: jönnek a cégek a bétre mint az oroszok mató nélkül is

#750642 matgab Előzmény: #750629

szerintem először esni fog egy kicsit, aztán egyre gyorsabban fog esni...

Re: jönnek a cégek a bétre mint az oroszok mató nélkül is

#750619 joepappa Előzmény: #750614

először esni fog aztán emelkedni vagy fordítva de az biztos.

Re: jönnek a cégek a bétre mint az oroszok mató nélkül is

#750614 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #750592

Valóban! Azt nem tudod esetleg, hogy a MOL árfolyama milyen utat fog bejárni jövő hét keddig? :-)

Re: jönnek a cégek a bétre mint az oroszok mató nélkül is

#750520 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #750518

Ha igazak a számai ugye..... Mint tudjuk ezek a számok általában(mindig) arról híresek, hogy igazak(sőt még igazabbak:-) Véleményem szerint fényárban mérik. Ezért sem állok majd sorban.... Tudja valaki melyik BÉT-re bevezetett részvény volt az utolsó, amelyiket sikerült reálisan "beárazni"? Na ugye! :-)

Re: jönnek a cégek a bétre mint az oroszok mató nélkül is

#750518 joepappa Előzmény: #750517

lehet rá alkudni 4250az irányár 3millió a részvényszám egy milliót akarnak eladni. 13miliárdra tartják a céget kb. ha igazak a számai nem is lenn drága de a bét diszkontot is hozzá kell számolni tehát a felibő mennyit enged kend felszólátással be lehet robogni jegyezni a Concordhoz meg még pár helyre.

Re: jönnek a cégek a bétre mint az oroszok mató nélkül is

#750513 joepappa Előzmény: #749681

jövőhéttől lehet jegyzni. nekem drága.

Re: jönnek a cégek a bétre mint az oroszok mató nélkül is

#749681 joepappa Előzmény: #749679

jó kis 50Forintos névértékű papírok lesznek ezek. és itt is az árazásra leszek kíváncsi.