Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Mtelekom részvény

Re: nincs cím

#696147 Ibiza Előzmény: #696102

rés és rés között van különbség..egyik szivárványos a másik hetero.. azé figyelj hátha még csak tagadásban vagy ,)

Re: nincs cím

#695454 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #695443

Hááá hogyne.. arra emlékszem mikor legutóbb 420 környékén bevásárolt(persze nem tehet róla, ha jön a prémcsi akkor nincs mese, venni kell neki). A mai napra egyébkét emelkedést vártam még a hét elején, de Matyira nem voltam felkészülve. Mellesleg adhatnának prémiumként mindenkinek telkó részvényt 4 évre , akkor szépen lassan felvásárolnák a játékosoktól a részvények jelentős részét, oszt nem lenne mivel játszani, ráadásul náluk lenne a közkéz hányad jelentős része is, és egyszerűbb lenne kivezetni :-)

http://hvg.hu/kkv/2014…

#695429 Nyeretlen_Keteves

http://hvg.hu/kkv/20140314_Mattheisen_Telekomreszvenyeket_vett_13_m#utm_source=hirkereso&utm_medium=listing&utm_campaign=hirkereso_2014_3_14

No, megkapta a prémiumát, bár nemtom mire fel! Kicsi önmérsékletet kellene tartaniuk ott a cégnél, ha már nem tudnak osztit fizetni a befektetőknek(na jó spekulánsoknak :-).

"A program lényege, hogy a társaság vezérigazgatója köteles az éves bruttó prémiuma minimum 10 százalékának megfelelő összeget Magyar Telekom-részvényekbe fektetni, ami önkéntesen maximum 33,3 százalékig emelhető.

Az így megvásárolt részvényeket négy évig kell tartani, ezalatt a papírok nem adhatók el. A feltételek teljesülése esetén a vezető négy év elteltével a személyes befektetés során vásárolt minden részvény után egy további részvényt kap a társaságtól térítésmentesen. A tervek szerint a program öt éven keresztül évente megújul, ennek keretében ez a harmadik személyes befektetés - közölte a Magyar Telekom."

Akkor mennyi is volt a prémcsije? Nagyon sajnálom szegényt.. oszt még fog kapni ingyé is részvényt, bár lehet, hogy akkor már az semmit sem fog érni...