Regisztráció Elfelejtett jelszó

Mtelekom részvény

Re: nincs cím

#692303 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #692290

Nem vagyok egy óráig és tessék!! Megvetted 325-ön azt a 150-200 darabot? Mert akkor nyerőben vagy! (persze mire leírom lehet, hogy már nem :-)

"A Magyar Telekommal köt…

#692276 Nyeretlen_Keteves

"A Magyar Telekommal kötött megállapodást egy komoly múltra visszatekintő barátság megerősítésének nevezte Orbán Viktor."

Az emlékek megszépülnek :-)))

Re: nincs cím

#692265 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #692263

Mondjuk sokáig nem volt 350..... pár perc, akkor most jön majd bejelentés, vagy shortolni kell, én már nem értem! :-)