egyszerűen népszerű!
mert jó!
egyszerűen népszerű!
mert jó!
12 konti maradt, az elvileg 60k részvény... most 130k vevő jött 30 ft-ra... vagy ez egy újnak a nyitása??
ja, és már megint péntek, 15:21... :))
egyik jobb mint a másik... :)
egy kis phyl, ha már phyl topik. 200 átkötve a 212-ből, 1212-re.
a részvény eheti forgalma:
kötések száma: 4
darabszám: 10 075
Ft értékben: 292 175
ez szerintem új rekord az elmúlt 5 évben, ennyire "aktív" hét tuti nem volt...
Ciki az iphone budán már. galaxi 3 legyalázza.
off
pf-es cikkből a videó:
betegek... egy nyomoronc mobilért képesek napokig várakozni, csak azért hogy elsők között vehessék meg...áááááá.....
_embedded
Segíthetek Zoltán? :) http://befosok.hu/wp-content/uploads/2012/09/488301_388672614534811_1869090500_n1.jpg
ez a realitás, ha nem csinálnak semmit, a részvénnyel sem történik semmi. ellenben a szintén semmittevő kreditnél meg hybridnél... ez is mutatja, ez már nem az a tolvajpapír, ami meghonosította az apportos mutyit a bét-en... :))
Nyilván átköti, különben már zárogatnák.
Azért az nem semmi, hogy egész évben nem történt semmi...
212 kontraktus, azt hiszem több mint 1 millió db.... az tényleg vicces lenne.... :))
szinte hónapok óta nem volt db-számban ekkora forgalom :)
lezárja :) az viccesebb volna
holnap phyl-nap. :)
semmi mozgás napok óta... mi lesz a hati sorsa? gondolom az illető tovább viszi decemberre.
ez akkor lenne igazán nagy hír,ha visszamenőleg legalább öt évre is büntetnének.
ign,rettenetesen kevés mennyiség van a kicsikinél.
pörög a 100% közkéz :)))
ez az igazi, legyen mindennap ilyen :)
vajon hány nap telik el kötés nélkül?
hmmm:
http://hbi.hu/hu/cegek/alpha_befektetesi_holding_zrt_1056062.html
Vajon mik is lehetnek oda befektetve...?
Kap pénzt Tomi bácsi is:
http://www.mfor.hu/cikkek/Diosgyorben_800_millioert_ujulhat_meg_a_futballstadion.html