Gratula a vidinek a főtáblára kerüléshez!
miért ne jelentene, kérdés auditált lesz-e?
kreg, ládástyúk az lesz a fincsi
gr címlap: javuló erősödés )))
tyúk jelentés közeleg
bcash, zcash, méhkas megint 1 mrd? a cél))
)) ja hát mind lila színű tulipánhagyma az (5 centis)
apropó hollandia:
a mostani választások előtt az eu ellenes komcsik vezetnek magasan - régebben jobbos maoista párt volt -
re ládás )))))
jenőbá mikor árazzák már a mol szerződést a "befektetők" izé ))