Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#504702 Formerplayer Előzmény: #504693

Húha, téged valaki valahol nagyon megtalált az elevenedben...hol és mikor csaltam?

NEked sabbath, nekem peace, s elég volt a mai gyomrozásból, beszélhetnénk értelmesen is...

Kitől vársz segítséget? LEsz aki kiment?

Ennél komolyabb szellemnek gondoltalak....

Re: nincs cím

#504687 Formerplayer Előzmény: #504673

VAzz, mosónő, te is jártál az akváriumba?

Én pont egy akváriumos monitor előtt ültem, amikor jött a robbanás, s elfüstölt egy pár olajszőkítő..szerintem 97-98-at írtunk....

Re: nincs cím

#504675 macika Előzmény: #504667

a mérlegben voltam én is sokáig

1 óra utazás oda 1 vissza, kecsegtetve re foss fotex 120

Re: nincs cím

#504673 Arsene Lupin Előzmény: #504654

A Tőzsdepalota a Vörösmarty téren volt, az lett a TV székház. Vörösmarty téren (Deák Ferenc u. 5.) a Budapesti Értéktőzsde székháza volt. Ott tapadtunk a tőzsdeterem üvegfalára. Korábban a Kereskedelmi Bank volt ott, kötvényeket lehetett adni-venni. Én még emlékszem, amikor az ifjú Járai Zsiga volt lerendelve a földszintre a kezdő kötvényspekiket instruálni.

http://bet.hu/topmenu/tozsde/tortenet/szekhazak.html

Re: nincs cím

#504671 Zotya32 Előzmény: #504654

De akkor hogyan töltesz fel oda képeket? Marslakó tud róla, hogy használod a weboldalát? :-)

Re: nincs cím

#504667 Zotya32 Előzmény: #504654

Akkor maga egy vén medve. :-)

amúgy jártam én is anno az otp brókernél a mérleg utcában volt, ha jól rémlik. Re:matáv 1200 :-)

ui: sőt, részt vettem az otp jegyzésben is, 21db-okat osztogattak akkor, sorban álltunk az alagút utcai fiók előtt. :-)

Re: nincs cím

#504654 macika Előzmény: #504651

zoltánka édes én már a vörösmarty téren rágtam a körmöm a tőzsdepalota az üvegnél, amikor maga még az érettségiző csajokkal incselkedett ))

kérsz ibusz részvényt? )

Re: nincs cím

#504651 Zotya32 Előzmény: #504635

Ő a nagy barna mackó? :-)

ha igen, akkor ő lesz 10év múlva az új L. Tamás... :-)

amúgy én a pf-es marslakót képzeltem ilyennek...