Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#504538 Kissherceg Előzmény: #504536

Na látod, nem szoktam támadni, ezért ekkora az oldal :) Nem éreztetem szerintem, hogy Én volnék itt a valaki...

Szerintem ez felesleges szócséplés, inkább arra számítottam ,hogy valaki előveszi a 20k-s céláramat elemzésből, de arra se volt igény :)

Re: nincs cím

#504537 rbbj11 Előzmény: #504535

persze, ez is igaz. :)

De mégiscsak érző emberek vannak (jó esetben) a névtelen nickek mögött ;)

Re: nincs cím

#504536 rbbj11 Előzmény: #504530

ok, saját magad kell eldöntsed, mit veszel figyelembe, nincs ezzel semmi gond.

Ugyanakkor úgy éreztem, h. kicsit nekem támadtál, ami szokatlan.

Re: nincs cím

#504535 Kissherceg

pereld be, ha zavar. Egyébként egy névtelen fórumon így hisztizni... Álnevek mögött írogattok és akkor itt érzékenykedtek a virtuális személyetek miatt...

Kabaré...

Re: nincs cím

#504534 Bendeguz

Olvastam, felfogtam, nyugtáztam. Ha lett volna bárkinek is hozzáfűznivalója, bizonyára beírta volna. Nekem mindegy, hogy Retek Former-e vagy se, lényegtelen.

Re: nincs cím

#504533 rbbj11 Előzmény: #504527

értelmes dolog azóta alig hangzik el ebben a topicban, mióta létrehoztam a saját rfv topicomat. Erre kherceg célzott is, nincs olyanra igény. Nem hiába halt el 2 hét alatt. Senkit nem érdekel, ha nem lehet személyeskedni vagy nem acsarkodásról szól a topic.

p.s: és akkor lenne átlag napi 2-5 post, nem 100...szal ez az izgi, és az az uncsi

Re: nincs cím

#504532 exmnbs1 Előzmény: #504522

kissherceg barátságos és toleráns de csak egy határig

a siteja is ilyen

az indításkor jó néhány értelmes ember jött át akik a fellleseket helyre tették

Re: nincs cím

#504530 Kissherceg Előzmény: #504522

Építőt mindenféleképpen figyelembe veszek, azonban moderálási szokásomat sikerült egyedül kialakítani. Egyébként azért vált ilyen méretűvé, mert kellően színvonalas és jó társaság gyűlt össze. No most ez a topik jelenleg éppen a kivételt erősíti színvonalban. 2 havonta előjön ez a téma, rém izgi..

Re: nincs cím

#504528 rbbj11

én is erre utaltam. De Khercegnek igaza van abban, h. nem kötelessége fellépni, perelni a rágalmazót szokták, nem a médiát, ahol megtörtént.

Re: nincs cím

#504527 Bendeguz Előzmény: #504519

Kissherceg, ma már fél órát elbasztam a munkaidőből, hogy az értelmetlen acsarkodást végigolvassam. Nem kéne Neked is beállni a sorba és magyarázni az egyértelműt. Mi lenne, ha mára felfüggesztenéd a topicot? Lehet ilyet? Értelmes dolog oldalak óta nem hangzott el, mindenki védi az igazát és anyázza a másikat. UNALMAS!!!

Re: nincs cím

#504523 exmnbs1 Előzmény: #504517

mikor leesik egy sávból megpróbálják visszarántani

sűrűn láttuk már, aztán 1-2 nap múlva lejjebbre került

Re: nincs cím

#504522 rbbj11 Előzmény: #504510

p.s: szvsz azért is válhatott az egyik legnagyobbá, mert számos fórumtárs építő kritikáját gyakran figyelembe vetted. Nem?

Re: nincs cím

#504520 Arsene Lupin Előzmény: #504512

A több nick alatti beírások stílusjegyei alapján számomra egyértelmű a csalás. A csalónak sincs papírja arról, hogy én akár mosónő, akár szellemi toprongy lennék.

Re: nincs cím

#504518 rbbj11 Előzmény: #504510

nekem nem kell, le is írtam, véleményt nyilvánítottam. Csak szabad megosztanom a véleményemet? Nem kell vele egyet értened.