Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#504391 Arsene Lupin Előzmény: #504385

"Nem vagyok biztos a dolgomban, mert nem lehetek, főleg az elmúlt 1 év történései miatt."

A gugli szerint az elmúlt egy évben folyamatos üzemmódban hülyített. Most is azt teszi.

Én itt leszek, és minden hülyítésnél szólni fogok. Ön viszont ígéretéhez híven elhúz innen, ha a hónap végéig nem megy a papír vissza 3040 fölé.

A retkes alteregójának is az idegeire fogok menni.

Re: nincs cím

#504390 Formerplayer Előzmény: #504377

És hol van az előírva, hogy könyv szerinti értéken kell forognia a részvényeknek?

Ha nem hiszel el semmit a leírt számokból, akkor miért éppen a csökkenő készpénzállományt tartod hitelesnek?

Re: nincs cím

#504385 Formerplayer Előzmény: #504381

megtisztelsz, hogy Csányihoz hasonlítasz, sajnos nem töltök be a cég életében hozzá hasonló szerepet...

Nem vagyok biztos a dolgomban, mert nem lehetek, főleg az elmúlt 1 év történései miatt. De azt is megtanultam, hogy aki túlságosan magabiztos az életben, az előbb-utóbb hatalmas tockost kap.

Úgy látom élemedett korod ellenére semmilyen alázat vagy egészséges önirónia nem alakult ki benned. Nem baj, előbb utóbb te leszel soron, s bár alapvetően nem vagyok bosszúálló--azt meghagyom a bosszú népének--, nem felejtem el azt a rengeteg érvek nélküli, l'art pour l'art mocskolódást, amit itt 6 hónap alatt lepakoltál...

Rajtad leszünk egy páran, skizókám, ezt megígérem....

Re: nincs cím

#504383 Arsene Lupin Előzmény: #504382

Nem tudom. Van ott pár gyanús figura azért. De azt a cikket nem fél óra alatt dobták össze, az biztos.

Re: nincs cím

#504381 Arsene Lupin Előzmény: #504371

Örülök, hogy sikerült felidegelnem. Ígérem, továbbra is az agyára fogok menni. Nem bírom ugyanis a hülyítőket.

Ha olyan biztos lenne a dolgában, lesz*rná miket írogatok, simán továbblapozna. Csányi sem szokott idegrohamot kapni, ha időnként shortolom az OTP-t.

Re: nincs cím

#504379 exmnbs1 Előzmény: #504375

másrészt láttam eddig pár mérlegszerűséget, nem nagyon hasonlítottak egymásra

így a flash reportra sem vennék mérget

Re: nincs cím

#504377 exmnbs1 Előzmény: #504375

én a bejelentett kjpállományt figyelem, ami dec 31-óta feleződőtt

6m EUR sajáttőke az kb 700 HUF-os könyv szerinti érték

Re: nincs cím

#504375 Formerplayer Előzmény: #504368

Igazából semmit. Ez a múlt, ez van beárazva a jelenlegi árfolyamba...A Kassai nevet pedig megjegyeztem egy életre.

És Te mit szólsz, hogy a finanszírozási problémák és a cég körüli hullaszag mellett láthatólag fossák a pénzt? Ha így haladunk, egy év alatt meg fogják duplázni a saját-tőkéjüket...Ez mit üzen neked, mint befektetőnek?

Re: nincs cím

#504371 Formerplayer Előzmény: #504360

Nem csak rosszindulatú kis öreg pöcs vagy, de láthatóan skizó is...Mi a francért kellene nekem dupla nick? Eddig is megmondtam, hogy egy valódi érvek nélküli, modoroskodó, megkeseredett, különösebben nem is elmés és szellemes, pláne nem logikusan érvelő csóka vagy...

Formerplayer pedig legalább 6-8 éve vagyok a neten, az is maradok ezután is....

Úgy látom, egyre többen felismerik az itteni régebbi tagok közül is, hogy mennyire egy beteg-lelkű, szánalmas figura vagy. Ennek belátásához nem kell osztódással szaporodnunk....

Re: nincs cím

#504368 exmnbs1 Előzmény: #504363

mit szólsz ahhoz, hogy ha 12mEUR tárgyi eszköz (goodwill maradéka) kikerül a mérlegből akkor a sajáttőke 6mEUR lesz a mérlegfőösszeg pedig 93m EUR?

Re: nincs cím

#504363 Formerplayer Előzmény: #504354

Gondolom mérleg akkor lesz, ha a könyvvizsgálat véget ért...

De, érdekli őket az árfolyam...Csak valószínűleg már te is hallottál többszörös fedezetről...ez egy olyan"kedves" igény, ami indokolatlan az egyéb fedezetek megléte mellett...hab a tortán, és momentán mindegy hogy 1 vagy 10000 ft-ot ér a papír....

Re: nincs cím

#504360 Arsene Lupin Előzmény: #504347

"Ja egyébként áruld már el nekem, miért lennék én érdekelt "felbeszélésben""

Ugyan már, folyamatosan felfele hülyít. Most meg már két néven is nyomul.