Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#504354 exmnbs1 Előzmény: #504350

az árfolyam nem érdekli őket vagy ha feleződik a kisbüfik is beszolgáltatnak majd?

Re: nincs cím

#504347 Formerplayer Előzmény: #504341

Most is az....mert azzá tetted. Azt állítottad, hogy ez a végállomás, s a kisbüfik meg fogják szívni.

Én meg azt állítom:

a, OTP nélküli hitel lesz, megoldódik a likviditási probléma, 1 éven belül helyreáll az árfolyam is ( valahol 6000-8000 közötti szintre)

b, ha rákényszerülnek az OTP-re, akkor szintén megoldódott ez a probléma, csak mások lesznek a tulajok jó eséllyel egy idő után. Az árfolyam szintén helyreáll, sőt, fel és kivásárlási sztori is kerekedhet belőle...

Szóval hol itt a kisbüfik szivatása?

Ja egyébként áruld már el nekem, miért lennék én érdekelt "felbeszélésben", vagy abban, hogy minél többen szálljanak be ebbe a papírba, ha tudom, hogy szart sem fognak érni?

Re: nincs cím

#504343 Formerplayer

Ezt este már megbeszéltük szerintem..de nézd meg az előbbi beírásomat is.....

Re: nincs cím

#504341 Arsene Lupin Előzmény: #504337

"Viszont ha tényleg ég a ház, akkor le kell hívni és futni a "kicsavarás" kockázatát."

Idáig szitokszó volt a kicsavarás.

Re: nincs cím

#504337 Formerplayer Előzmény: #504330

Megsúgom nagyokos, hogy az a mai napig is van. Bármikor lehívható.

Csak egy a bökkenő: kérik letétbe helyezni a cég részvényeinek negyedét...na ezt egy épeszű ember sem kockáztatja, amíg van másik megoldás. Márpedig több is létezik és fut, erről már beszéltünk itt egy párszor.

Viszont ha tényleg ég a ház, akkor le kell hívni és futni a "kicsavarás" kockázatát. Onnantól viszont már a finanszírozónak sem érdeke az árfolyamesés, ha másért nem, a fedezet olvadása miatt.

Úgyhogy pubikám, van egy rossz hírem: nem lesz csőd. Ráadásul a cég 2012q1 rekord EBITDA-t hozott. Néha használhatnád azt a nagyokos fejed, miután az epédet folyamatosan idehánytad....

Re: nincs cím

#504335 hAliG Előzmény: #504252

Én nem láttam, csak a Jeremie-ről találtam cikkeket:

"Újabb 28,5 milliárd forint tőketámogatáshoz juthatnak a korai, illetve növekedési létszakaszban lévő, innovatív mikro-, kis- és középvállalkozások Magyarországon, miután elindult az Új Széchenyi kockázatitőke-programok társadalmi egyeztetése; a közkeletű nevén Jeremie kockázatitőke-program két alprogramjában összesen tíz alap juthat ilyen forráshoz - írta a Világgazdaság hétfőn."

http://hvg.hu/kkv/20120123_jeremie_program

Re: nincs cím

#504330 taresz

Azért volt nekünk egy "napokon belüli OTP" hitelünk.

Re: nincs cím

#504328 exmnbs1 Előzmény: #504319

az előző listáról ezek kimaradtak, rövid lejáratú kötelezettség van feléjük:

Management Polska 31 403

Rába Energiaszolgáltató 154 731

EC Mielec 183 3090

pl mielecben mekkora részesedés van?????