Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#504288 pepe01 Előzmény: #504277

Szánalmas pöcs vagy, ezért csak a Te kedvedért megkerestem amiért itt járatod feleslegesen ..............:

"Jó reggelt!

Jelzem levédetem a kecsegtetést, ha többen is bitorolni szeretnék :D

Ahogy várható volt, mint már mondtam 3700nál is lefordult tehát elvárható újabb alj 3000-(25-30%).

Továbbá előre jelzem, hogy beálltam egy (számomra) nagyobb pakkal egy öntés reményében, mert már nagyon kecsegtető.

Persze itt már nem adok ki Mackónak Strong buy-t, mert nem hálálja meg :D "

Re: nincs cím

#504285 Kiss Zoltán Előzmény: #504229

Gondolkodom és nem értem,hogy miért nem ment el a közgyűlésre ott ellensúlyozhatta volna

az elmaradt jelentés miatti hatást.Vagy hagyta,hogy jól leverjék az árfolyamot,aztán egy kis

bevásárlás, ma délután meg egy kis meghúzás???

Re: nincs cím

#504281 exmnbs1 Előzmény: #504267

pozis szélkakasok bezzeg igen szórakoztatók

emlékezetes mikor a bányászok mellett kampányoltál a genyában

Re: nincs cím

#504278 pepe01 Előzmény: #504274

Erre mit mondjak :D

Már nincs kedvem itt leírni semmit, valamelyik talin beszélünk róla.

Re: nincs cím

#504277 Arsene Lupin Előzmény: #504267

Ön verte a mellét, hogy bemondta a 2200-at. Én csak jeleztem, hogy nem találom.

Ha azt mondta volna, hogy elnyerte a közgazdasági Nobel-díjat, arra is rákerestem volna.

Egyébként nem kell elviselni, szűrjön vagy lapozzon. Nem kell mindent elolvasni. Én például sem a reklámokat, sem az alsó sor jogi nyilatkozatát nem olvasom el soha.

Enyhe mazochizmusról tanúskodik az esete.

Re: nincs cím

#504275 pepe01 Előzmény: #504270

Írtam tegnap előtt, hogy unom már a régi nickem és csinálok 1 újat. ennyi a sztory.

Re: nincs cím

#504270 Arsene Lupin Előzmény: #504249

PepePyxis, miért kell két néven nyomulni? Ez olyan, mint a poligámia. Esetleg mormon Ön?

És ezért moderált ki odaát?

Re: nincs cím

#504267 pepe01 Előzmény: #504259

Nincs bizonyítási kényszerem, velem rossz lóra tettél.

Egész nap az ilyen kellemetlenkedő csókákat kell elviselnem, mondhatom megedződtem.

Nem szeretnék bizonygatni semmit, gyere el fórumtalira, ott esetleg még szóba állok veled.

Re: nincs cím

#504259 Arsene Lupin Előzmény: #504248

A saját hozzászólását nem találja? Mint Gyurcsány a szakdolgozatait. Azt ne mondja már, hogy bedobozolta valahová, mikor hatszor költözött.

Re: nincs cím

#504252 Janicroft Előzmény: #504229

Képtelen vagyok ismét megtalálni, de tuti hogy ma olvastam valahol, magamtól nem találnék ki ilyet hogy a vállalat ezt az új kockázatitőke társaságot a JEREMIE programban való részvételhez akarja használni. A nyakamat tenném rá hogy a pf-es egy soros cikket update-elték meg ezzel a plusz egy mondattal, de most megint nem látom.

Van valaki aki látott hasonlót?

Re: nincs cím

#504249 Pyxis Előzmény: #504200

Nem értem mi ez a sértődött hangnem?!

Nem pénzért hirdetem az igét, hanem elmondom a véleményem. Erre nem tudok mit mondani, nem is akarok.

Re: nincs cím

#504248 Pyxis Előzmény: #504134

Természetesen megérdemled a dupla feltétet, már nem emlékeztem pontosan miben is maradtunk.

Sajnálom, hogy a rengeteg fröcsögés között nehezen visszakereshetőek a hozzászólásaim, ill. sok itt a szenilis fröcsögő.