Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#504229 exmnbs1 Előzmény: #504207

előzmény (#3901: exmnbs1) | válasz erre | Ma, 15:27

Az hagyjan, de 1-es adoszamot (AFA koron kivuli) kertek, ami azt jelenti nem szamitanak 5 millional nagyobb eves bevetelre :)

marklovassy

Re: nincs cím

#504224 rbbj11 Előzmény: #504192

nem volt kicsi a forgalom, sőt. Ezen az árszinten 40 milla nagyon sok. Ez egy forgalmas fordulós gyertya, de már produkáltak ilyen trükköt, amivel engem is beetettek. Tudják ők, h. jó néhány TA-t figyelő muki van, akiktől szerencsés esetben jó kis sápot lehet leszedni.

Szó mi szó megerősítő gyertya kell, és rá is teszik majd, hogy annak a tetején még egy tömeg beugorjon.

Re: nincs cím

#504207 Kiss Zoltán Előzmény: #503649

"A kockázati tőkealap mögött egy meghatározott minimális tőkét igénylő,legtöbbször nemzet-

közileg elismert intézményi befektetői hátterű ,professzionális szaktudással ,a befektetési

döntések feletti kizárólagos joggal rendelkező kockázati tőkealap-kezelő társaság áll,amely

-amikor az alap(ok)nevében eljár,vagyonát kezeli,befekteti -hosszú távú forrásbevonásra

törekedve kizárólagos tevékenységet végez! "

Hát eddig is forrásbevonásra törekedtek,most ez a leányvállalat majd mindent megold? Vagy

a mai délután csak egy sima korrekció volt kihasználva a" hír" által nyújtott hátszelet ?

És elkerülhetetlen a még alacsonyabb árfolyam? Tényleg csak kérdés!

Re: nincs cím

#504200 taresz Előzmény: #504079

Ricsi mondta fórumtalin, hogy 2-2,2 lesz. Ez volt február x-én. Néztem rá hülyén, de részben ennek is köszönhetem, hogy nem nyúltam bele a 3-ról tartó emelkedésbe.

Te engem még a lombardos tuti biznisszel győzködtél, hogy az milyen f@sza. Mind1.

Azért szerencséje Soósnak, hogy nem egy délebbi államban vicceli meg, így a befektetőit, hogy még a közgyűlésre sem bírja odatolni a biciklit, aztán erre még létrehoz egy céget.(számomra kétes céllal) Ott bizony lehet, hogy árokparton pihengetne 1-el több lyukkal a testén.

Innen úgy vagyok én ezzel rbbj az apple-el. Ha 10X-ez sem érdekel.

Re: nincs cím

#504194 Arsene Lupin Előzmény: #504185

Azt írta Pepe, hogy **** unalmas a fröcsögésem. Gondoltam, viszek bele egy kis változatosságot. A fórumjába be sem merem írni, mert azonnal kimoderálna.

Re: nincs cím

#504192 macika Előzmény: #504176

de a forgalma nem valami nagy, sőt...

tényleg csak 10 kommandós esett neki, miközben a majrék szórták

vagyis elég belterjes lett ez a cuccos

Re: nincs cím

#504183 rbbj11 Előzmény: #504179

nem idegeled vele, lepereg róla. Olvass bele a topicjába. Egyébként pedig irigyelheted, mert velünk ellentétben olyat is tud, hogy folyamatosan nyer, miközben folyamatosan veszi az e-start és a kezdetek óta ez alkotja portfóliója nagy részét.

Re: nincs cím

#504179 Arsene Lupin Előzmény: #504128

Hogy idegeljem kicsit Pepét, beírtam a jobb oldali keresésbe azt, hogy 2200. Én bizony olyat nem találtam a múltban, ahol Pepe explicit módon kijelentette, hogy 2200 a célára. Ricsi jósolta, azt csámcsogták.

Re: nincs cím

#504144 Fornit Előzmény: #504065

Re: lesz még rosszabb

Ilyet bennehagyni Schmitt Úr: "13:49 Bán Zoltán Viszonylag ritkán fordul elő a portfolio.hu életében, "

:))

Re: nincs cím

#504136 Arsene Lupin Előzmény: #504128

Mit idegeskedik? Eltalálta az alját, igaz, hogy 3 százalékos pontossággal. Precíziós műszerésznek és mesterlövésznek azért ne menjen. Innen aztán nyilván rakéta és kasza.

Re: nincs cím

#504134 Ricsi Előzmény: #504128

Felajánlottál egy pizzafeltétet, ha lesz 2 200, erre most meg azt mondod, te is ezt vártad? Komolyan nem értem. Annyira szeretsz, hogy mindenképpen pizzafeltétet akarsz nekem fizetni? Hiszen ha jól értem, mndkettőnk célára 2 200 volt, mégis fizetsz. Vagy valamit baromira félreértettem :D:D