Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: vétel

#503445 Ronin_ Előzmény: #503442

ja-ja. Azért a maradék vagyonomat nem tolom bele:-)

De már olyan óccsó, hogy higításra jó lehet.

Re: nincs cím

#503413 exmnbs1 Előzmény: #503407

adva volt az EETEK

a tulajai pénzt akartak ezért előbb a bétre majd a lengyel tőzsdére szerették volna vinni, de nem sikerült

aztán jött a szigetre hajazó buli

betolták jó drágán, utolsó részlet még nincs is rendezve ha igaz

jött a valódi pénz a kötvényeseké hozzá

itt tartunk

a sziget töredékáron megy vissza valszeg az eladónak

Re: vétel

#503412 matgab Előzmény: #503389

Soós nélkül dönthet a KGY, azzal nincs gond. Nem kell Soós a KGY-hez, mondjuk gondolom ő, mint tulajdonos adott valakinek meghatalmazást, hogy képviselje...

Re: vétel

#503410 matgab Előzmény: #503389

baszki ennél a KGY jegyzőkönyvnél olyan formai, tartalmi hiba van, amit egy falusi társasház közös képviselője nem csinál!

Ugyanis a jegyzőkönyvvezetés úgy szokott mindenhol kezdődni, hogy jelen van ennyi és ennyi %-a a tulajdonosnak és a határozatot ilyen és ilyen arányban fogadták el...

Tényleg katasztrófális... Mielőtt neves tanácsadókat fogadnak fel milliókért felvehetnék Kati nénit az alagsorból, hátha annak van valami jogérzéke!

Re: nincs cím

#503408 Ricsi

Gondolom, ezt nekem írtad. Nézd, általában, ha elhatározok valamit, megteszem. Most viszont változtak a dolgok, és nem részemről. Amikor erről beszéltünk, akkor még volt mérleg, volt beszámoló, volt ez+az. Jelenleg egy konszern, ami tőzsdén jegyzett "A" kategória (ha jól tudom) képtelen egy olyan pénzügyi beszámolót elkészíteni, ami a normális működés érdekében folyamatosan meg kellene, hogy legyen.

Ez azt a kérdést veti fel, ezen adatok hiányában van-e bármilyen működés a cégben, vagy csak a régebben szerzett lendület tart még egy darabig.

Re: nincs cím

#503407 rbbj11 Előzmény: #503204

vazz, a kenyérboltot jobban irányítja Mari néni, mint ami itt folyik :DDDDDDDDDD

Re: nincs cím

#503402 exmnbs1 Előzmény: #503394

azélőtt 75-re végződött és neked hopponálást javasolt

egyelőre ő mardt hoppon

Re: nincs cím

#503394 Arsene Lupin

1. A stílusa feltűnően hasonlít Formerére.

2. Eszembe sincs lelépni innen.

Re: vétel

#503389 exmnbs1 Előzmény: #503373

ki írta alá? mert Soós ott sem volt és nélküle nem írhatnak alá

viszont az a Benke vezette a kgy-t, aki által aláírt évest nem auditálták

Re: vétel

#503384 Bendeguz Előzmény: #503373

Bazzki, egy alap fejléces PDF-et nehéz volna összehányni??? Kész sablonjaitok vannak rá! Majmok... Nulla ellenszavazat? Egyetlen beragadt speki se tette tiszteletét? áh...

Re: nincs cím

#503383 Arsene Lupin

"Ne legyenek olyan vágyaid, hogy beszélgetni fogunk"

Nem én szólítottam meg, úgyhogy lenyugodhat.